800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPARKHOTEL VALLE CLAVIA

Komfortní hotel v blízkosti písčité pláže s typicky středomořskou architekturou, obklopený zelení, s terasou s úžasným panoramatickým výhledem na moře a pěknou zahradou, službami all inclusive.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelový komplex 2 budov propojených dřevěným mostem, v blízkosti krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, v pěkné zahradě.

Ubytování

pokoje Standard - příjemně zařízené s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), klimatizací, stropním ventilátorem, miniledničkou, telefonem, SAT/TV, balkonem; Suity - navíc obývací lounge se sofa; rodinné pokoje Family - obývací lounge s 2lůžkem (rozkládací gauč/ palanda), ložnice s manželskou postelí - na vyžádání.

Vybavení

recepce, restaurace, 3 bary (v lobby, u bazénu, na terase), SAT/TV lounge, panoramatická terasa, amfiteátr, venkovní bazén - slunečníky a lehátka (zdarma), parkoviště.

Stravování

Typ stravy: all inclusive
Snídaně: kontinentální formou bufetu
Obědy: bufetové (výběr ze 4 druhů 1. a 2. chodu, předkrmy, salát), dezert servírovaný
Večeře: bufetové (výběr ze 4 druhů 1. a 2. chodu, předkrmy, salát), dezert servírovaný

Pláž

cca 150 m od písčité pláže

Děti

dětský koutek, dětský bazén.

Delegát

delegátský servis zajišťován.

All inclusive

plná penze formou bufetu vč. nápojů (čepované místní pivo, víno, oranžáda, kola, voda); 10.00-24.00 hod. čepované místní pivo, ovocné šťávy, káva, cappuccino, čaj teplý/ledový, zmrzlina, aperitiv, snack; v baru na pláži: čepovaná voda, kola, oranžáda, káva, ledový čaj, ledová tříšť; plážový servis (1 slunečník + lehátko + plážové křesílko), vybrané sportovní aktivity, 1 parkovací místo / pokoj.

Povinné příplatky

dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 0,5-3 EUR/os./noc, u většiny italských letovisek nebyla přesná výše poplatku v době přípravy katalogu známa. Informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu, příp. přesné informace k dispozici po příjezdu na ubytování. Upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit.

Náš názor

Komfortní hotel v blízkosti písčité pláže s typicky středomořskou architekturou, obklopený zelení, s terasou s úžasným panoramatickým výhledem na moře a pěknou zahradou, službami all inclusive.

Počasí

Apulie

23°C Jasno

×