800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE GALLO

Na klidném místě, cca 6 km od Vieste směrem k Peschici, 800 m od písečné pláže. Pláž je zčásti volná, zčásti s plážovým servisem za poplatek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezedince se nachází 800 m od písečné pláže a cca 6 km od Vieste směrem k Peschici. Do Vieste jezdí v určených časech minibus za poplatek nebo lze využít místní MHD.

Ubytování

Rezidence se skládá z centrální budovy a řadových, nedávno postavených, apartmánů obklopených olivovými stromy. Apartmány jsou jednoduše zařízeny a vybaveny přípojkou pro satelitní příjem (pronájem TV za poplatek). Dále zde naleznete bar, restauraci, obchod, bazén pro děti a dospělé, TV kout, stolní tenis, dětský koutek a parkoviště.
Studio pro 2–4 osoby (ST4) - jedna místnost, obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou postelí, palandou, příslušenství, veranda.
Apartmány pro 4-5 osoby (AP1/4-5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou (v některých apartmánech lze rozložit na 2 nízká lůžka), ložnice pro 2-3 osoby, příslušenství, veranda.
Apartmány pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, pokojík pro 2 osoby, příslušenství, veranda.

Strava

vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km

Počasí

Apulie

15°C Skoro jasno

×