800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL REZORT MALIA

Tento menší elegantní resort v zahradě s eukalypty, piniemi a oleandry se nachází cca 4 km severně od Vieste, které je v sezoně snadno dosažitelné městskou hromadnou dopravou (zastávka přímo u resortu).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento menší elegantní resort v zahradě s eukalypty, piniemi a oleandry se nachází cca 4 km severně od Vieste, které je v sezoně snadno dosažitelné městskou hromadnou dopravou (zastávka přímo u resortu).

Středisko

Vieste - Gargano - Apulie

Vybavení

Nový bazén s barem a posazením, dětské hřiště, zahradní grily, internet, prádelna (oboje za poplatek), parkoviště. V sousedním středisku Scialmarino k dispozici animační programy, miniklub (v období července a srpna), sál se SAT TV, bar, restaurace, obchod a sportovní centrum.

Apartmány

Bilo pro 4 osoby se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkem a ložnice s manželskou postelí. Všechny apartmány se nacházejí ve menších, pěkně a vkusně zařízených vilkách a mají vlastní příslušenství, klimatizaci, SAT TV a krytou verandu. K dispozici jsou také apartmány typu DE LUXE - bilo pro 4 osoby, které prošly rekonstrukcí.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Klienti mohou využívat sportovní centrum sousedního střediska Scialmarino (fitness, tenisový kurt, minifotbalové hřiště, stolní tenis), stejně tak jako zdejší animační programy.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 m, k dispozici plážový slunečník a 2 přenosná lehátka (u apartmánu).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km

Počasí

Apulie

13°C Jasno

×