Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Itálie | Apulie | Maglie

Palazzo Guglielmo

   Hodnocení

   5327 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel hostům nabízí celkem 6 pokojů. Je zde šatna. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V objektu se nachází restaurace a bar. Je tady supermarket a další obchody. Je tady také hezká zahrada. Je zde novinový stánek. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Dále je možné využít službu hlídání dětí, transfer-servis a prádelnu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace a ústřední topení. K většině pokojů patří i terasa, na které se dá příjemně relaxovat. Je možné požádat o přistýlku. Také je zde minibar a pracovní stůl. Hosté mohou použít ledničku a varnou konvici/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, rádio a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a kosmetické zrcátko. V koupelnách najdou hosté kulisovou hudbu.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v bazénu a venkovním bazénu. Na slunné terase jsou pro hosty připravena lehátka. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kánoi, potápění, fitness studio, hydroterapie a solárium.

   Stravování

   Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit bezlepková jídla a vegetariánská jídla Hotel nabízí také drobné občerstvení.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248