800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAIRON CLUB

Hodnocení:
10
z 10 na základě 1 recenze
Uprostřed bohaté subtropické zahrady v centru Torre dell Orso s jednou z nejhezčích pláží jižního Jadranu, 4 km od přírodní rezervace Laghi Alimini, 13 km od města Otranta a necelých 20 km od krásného barokního města Lecce.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Apartmány

Mono pro 2 osoby: Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou. Bilo pro 4 osoby: Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, ložnice s manželskou postelí. Všechny pěkně a moderně zařízené apartmány umístěné v jednopatrových řadových vilkách mají vlastní příslušenství, TV, trezor a předzahrádku či terasu se zahradním nábytkem.

Pláž

Překrásná romantická zátoka s bílou písečnou pláží lemovanou piniovým hájem a vysokými vápencovými útesy bizarních tvarů se nachází cca 800 m od střediska (pro naše hosty je zdarma kyvadlová doprava).

Poloha

Tento velmi dobře vybavení areál leží uprostřed udržované subtropické zahrady v centru oblíbeného letoviska Torre dell´Orso, které je proslulé jednou z nejhezčích panoramatických pláží, pouhé 4 km od rezervace Laghi Allimini, 13 km od historického města Otranta a necelých 20 km od barokního skvostu - města Lecce.

Sport a zábava

2 tenisové kurty, fotbalové hřiště, 2 hřiště na kuželky. Dostatek zajímavých výletů do okolí.

Stravovaní

Bez stravování.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezorem a barem, 2 klimatizované restaurace, pizzerie, 3 bazény (včetně dětského), hydromasážní bazének, amfiteátr, supermarket, parkoviště. Obchodní centrum cca 400 m od villaggia.

Recenze

10
28. březen 2012 / Eva Benešová

Dokonalé

V Sairon clubu se nám opravdu líbilo a dodneška na tuto dovolenou vzpomínáme. A popravdě řečeno,…

Celá recenze >

Počasí

Apulie

15°C Jasno

×