800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PRÁZDNINOVÝ KOMPLEX BLUE AREA

Tento velmi dobře vybavený resort leží v subtropické zeleni cca 400 metrů od pobřeží v letovisku Torre dell´Orso, které je proslulé jednou z nejhezčích pláží jižního Jadranu. Cca 400 metrů se nachází obchodní centrum.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Apartmány

Mono pro 2 osoby se skládá z obývací místnosti s manželským lůžkem. Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželským lůžkem a obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkem. Trilo pro 6 osob má navíc menší ložnici s palandou. Všechny apartmány, umístěné v jednopatrových řadových vilkách, jsou velmi pěkně zařízené a mají vlastní příslušenství, kuchyňský kout, klimatizaci, TV, trezor a předzahrádku či terasu.

Pláž

Romantická zátoka s bílou písečnou pláží lemovanou piniovým hájem a vysokými vápencovými útesy se nachází cca 400 metrů od komplexu. Soukromá pláž s možností plážového servisu (v ceně v červnu a září) se nachází cca 800 metrů (zdarma odvoz výletním vláčkem).

Poloha

Tento velmi dobře vybavený resort leží v subtropické zeleni cca 400 metrů od pobřeží v letovisku Torre dell´Orso, které je proslulé jednou z nejhezčích pláží jižního Jadranu. Cca 400 metrů se nachází obchodní centrum.

Sport a zábava

Animační programy, 2 tenisové kurty, 2 minifotbalové hřiště, 2 hřiště na kuželky, posilovna.

Stravování

Bez stravování.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí (jen denní provoz), restaurace, pizzerie, 2 bazény (z toho 1 dětský), dětské hřiště, amfiteátr, supermarket, parkoviště.

Počasí

Apulie

21°C Skoro jasno

×