800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTHE VILLAGE

Velmi dobře vybavený resort leží v subtropické zeleni cca 400 m od pobřeží v letovisku Torre dell’Orso, které je proslulé jednou z nejhezčích pláží jižního Jadranu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi dobře vybavený resort leží v subtropické zeleni cca 400 m od pobřeží v letovisku Torre dell’Orso, které je proslulé jednou z nejhezčích pláží jižního Jadranu. Obchodní centrum se supermarketem, bary, restauracemi, cukrárnami a obchody všeho druhu se nachází cca 400 m od střediska.

Středisko

Torre dell ´Orso – Salento – Apulie

Vybavení

Vstupní hala s recepcí a barem, restaurace, pizzerie, supermarket, 2 bazény, 2 tenisové kurty, 2 fotbalové hřiště, 2 hřiště na kuželky, dětské hřiště, amfiteátr pro zábavu a večerní animaci, uzavřené parkoviště.

Apartmány

Velmi pěkně a moderně zařízené klimatizované apartmány v jednopatrových řadových vilkách. Všechny disponují plně vybaveným kuchyňským koutem v obývací místnosti/pokoji, vlastním sociálním zařízením, TV, trezorem, předzahrádkou nebo terasou se zahradním nábytkem. Apartmány bilo 2/4 osoby: obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou, 1 ložnice smanželským lůžkem. Trilo 4/5 osob: obývací pokoj s kuchyňským koutem a jednolůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 pokojík s palandou. Apartmány typu bilo pro 2-4 osoby mají navíc samostatnou ložnici s manželským lůžkem a v obývací části je dvoulůžková pohovka. Možnost ubytování hotelového typu s polopenzí či plnou penzí (v apartmánech typu bilo).

Stravování

Apartmány jsou bez stravování, ubytování hotelového typu s polopenzí (plná penze za příplatek).

Sport a zábava

2 bazény, tenisové kurty, fotbalové hřiště, hřiště na kuželky, dětské hřiště, amfiteátr pro animace.

Pláž

Překrásná romantická zátoka s bílou písečnou pláží lemovanou piniovým hájem a vysokými vápencovými útesy bizardních tvarů se nachází cca 400 m od střediska (zdarma odvoz výletním vláčkem) s možností plážového servisu (zdarma červen a září).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 400 m
Nákupní možnosti: 400 m

Počasí

Apulie

13°C Jasno

×