800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBenátky - prodloužené letecké víkendy s návštěvou Florencie v ceně

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy, transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne procházka po Benátkách. Nocleh.

2. den:

snídaně, celodenní prohlídka města s neopakovatelnou atmosférou, které je rozloženo v laguně na více než stovce ostrůvků. Prohlídka náměstí sv. Marka se zvonicí a chrámem sv. Marka, Dóžecí palác, plavba vaporettem po hlavní benátské dopravní tepně Canal Grande. Návštěva sklárny na ostrově Murano a ostrova Burano. Nocleh.

3. den:

snídaně. Ráno odjezd rychlovlakem Freccia Rossa do Florencie. Doba jízdy je cca 2 hodiny. Procházka renesanční Florencií. Nocleh ve Florencii.

4. den:

snídaně, celodenní prohlídka. Možnost návštěvy uměleckých muzeí, Galleria degli Uffi zi, Galleria Academia, (originál Davida), Palazzo Medici, Riccardi, sídlo tohoto významného rodu, Medicejská kaple: Knížecí kaple a pohřební kaple rodu S. Marco, dominikánský klášter, kaple Sv. Antonína, gotický dům S. Maria del Fiore, největší církevní památka ve městě, baptisterium, Rajská brána, Gotická kampanila, Palazzo Vecchio – gotická radnice, Pantheon ze 13. stol., gotický a renesanční interiér, kostel Santa Croce, hrobka Michelangela. Ponte Vecchio, most přes řeku Arno, pozdně gotické a renesanční domy a paláce, St. Maria d. Carmine, karmelitský kostel s klášterem, kaple Capella Brancacci, fresky, Palazzo Pitti: Galeria Palatina, evropská malba z 15.–18. stol. (Tizian, Rafael, Botticelli, Galerie kostýmů a Galerie stříbra), zahrady. V odpoledních hodinách návrat rychlovlakem zpět do Benátek. Ubytování v hotelu. Nocleh.

5. den:

snídaně, individuální volno (dle letového řádu), transfer na letiště. Odlet do ČR.

Povinné příplatky

místní pobytová taxa 3-4 EUR/osoba/noc

Počasí

Benátky a okolí

19°C Jasno

×