800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TRE ARCHI

  • Hotel v kompletně zrekonstruovaném benátském paláci z 18. století
  • Z hotelu výhled na vodní kanál Cannareggio

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel Tre Archi se nachází v kompletně zrekonstruovaném benátském paláci z 18. století stojícím v bezprostřední blízkosti stejnojmenného mostu a nabízí výhled na vodní kanál Cannareggio. Rezidenční čtvrť Cannareggio Sestiere leží v samém centru města a dýchá magickou atmosférou benátských vodních kanálů se spoustou významných památek včetně proslulého náměstí sv. Marka. Celá čtvrť je posetá také množstvím šikovných obchodů, restaurací a podniků. které navštěvují především místní obyvatelé.

Vybavení hotelu

Budova hotelu byla zrekonstruována zkušenými mistry ve svém oboru a představuje kombinaci starobylého benátského stylu a moderních vymožeností. K hotelu patří také osvěžující zahrada plná bujné zeleně, která je v centru Benátek vzácností. Tre Archi na vás zapůsobí hned při příjezdu, a to svojí typickou vstupní halou v přízemí s původním stropem z 18. století, vzácnými dekoracemi a nádherným lustrem z muránského skla. Najdete zde také recepci a menší bar.

Vybavení pokoje

Tre Archi poskytuje pokoje v benátském stylu s klimatizací, satelitní TV a minibarem. Některé z nich mají výhled na vodní kanál a jiné do zahrady, ve které jsou v letním období podávány snídaně.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Benátky a okolí

14°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL CONCORDIA

HOTEL CONCORDIA

Itálie, Benátky a okolí, Benátky

Cena od: 13 980 Kč

Pro skupinu:

HOTEL ALLA SALUTE

HOTEL ALLA SALUTE

Itálie, Benátky a okolí, Benátky

Cena od: 14 290 Kč

Pro skupinu:

×