800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILKY A APARTMÁNY ALBARELLA

Albarella, přezdívaná kdysi ostrov milionářů, je opravdovou oázou klidu vhodnou k prožití klidné dovolené s relaxací v zeleni. Ostrov je 5 km dlouhý a 1,5 km široký a jsou zde více než 2 miliony stromů a 528 hektarů středozemní vegetace. S pevninou je spojen mostem a vstup je povolen jen hostům s rezervovaným pobytem. Pobyty na ostrově nabízíme pouze s vlastní dopravou, důležitá informace pro řidiče – ostrov nemá ulice.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Albarella, kdysi přezdívaná jako "Ostrov milionářů", je opravdovou oázou klidu vhodnou k prožití klidné dovolené s relaxací v zeleni, na své si přijdou i milovníci sportovních aktivit. Exkluzivní soukromý ostrov je 5 km dlouhý a 1,5 km široký, ležící v laguně jižně od Benátek, jsou zde více než 2 miliony stromů a 528 ha středozemní vegetace. S pevninou je spojen mostem a vstup je povolen jen hostům s rezervovaným pobytem. Pobyty na ostrově pouze s vlastní dopravou, důležitá informace pro řidiče – ostrov nemá ulice, podporována je ochrana životního prostředí - proto je automobilový provoz výrazně omezen. Albarella je jedno z nejexkluzivnějších letovisek na Jadranu.

Vybavení

recepce, restaurace, bary, obchůdky, bary, cukrárny, pizzerie; několik bazénů pro dospělé a pro děti, sluneční terasa se slunečníky a lehátky; sportovní aktivity: stolní tenis, tenisové kurty, fotbalové hřiště, hřiště na volejbal, ostrovní vláček, golfová vozítka.

Služby za poplatek

internetový koutek, golfový klub, wellness centrum, jízda na koních, vodní sporty na pláži, půjčovna kol, minigolf.

Ubytování

apartmány: v malých patrových rezidencích v severní části ostrova u tzv. fjordů - mono 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, výklenek s palandou nebo manželským lůžkem, koupelna a soc. zařízení; bilo 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem (může být v patře), koupelna a soc. zařízení; trilo 6: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky nebo palandou (může být v patře), koupelna a soc. zařízení. Všechny apartmány s TV, zahradním nábytkem, klimatizací, balkonem nebo terasou, některé apartmány 2podlažní, parkování v blízkosti ubytování. Vilky bez bazénu: komfortně zařízené vilky rozmístěny po celém ostrově; vilky pro 6 os.: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky nebo palandou, 1–2x koupelna a soc. zařízení; vilky pro 8 os.: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, 2 ložnice se 2 lůžky nebo palandou 1–2x koupelna a soc. zařízení.; vilky pro 10 osob: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 ložnice s manželským lůžkem, 2 ložnice se 2 lůžky nebo palandou 2× koupelna a soc. zařízení, možnost kryté terasy či balkonu. Všechny vilky s TV, zahradním nábytkem, pračkou, klimatizací, balkonem nebo terasou, většina vilek 2podlažních, parkování v blízkosti ubytování. Vilky s bazénem - stejné typologie jako vilky bez bazénu, navíc privátní bazén. Ubytování pro 6 a více osob - 2 parkovací místa.

Pro děti

dětský koutek se skluzavkou, trampolína, dětské hřiště, miniklub, junior klub, mini ZOO.

Pláž

cca 50–1500 m od písčité pláže

Náš názor

Exkluzivní dovolená na privátním ostrově se širokým výběrem ubytování a rozmanitou nabídkou služeb.

Počasí

Benátsko

14°C Jasno

×