800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PRÁZDNINOVÝ OSTROV ALBARELLA

"V přírodním parku Podelta, cca 75 km jižně od Benátek, mezi mořem a lagunou, s pevninou je ostrov spojen mostem a náspem. Své auto použijete pouze při příjezdu a odjezdu. Hlavním dopravním prostředkem jsou kola, která se dají na místě pronajmout. Na ostrově jezdí pravidelně také malé vláčky. K ostrovu patří široká, písečná, do moře se mírně svažující pláž (plážové služby cca 15.5.-15.9.; lehátková křesla a slunečníky za poplatek). Další pláž je bez plážového servisu."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v přírodním parku Podelta, cca 75 km jižně od Benátek, mezi mořem a lagunou, s pevninou je ostrov spojen mostem a náspem. Své auto použijete pouze při příjezdu a odjezdu. Hlavním dopravním prostředkem jsou kola, která se dají na místě pronajmout. Na ostrově jezdí pravidelně také malé vláčky. K ostrovu patří široká, písečná, do moře se mírně svažující pláž (plážové služby cca 15.5.-15.9.; lehátková křesla a slunečníky za poplatek). Další pláž je bez plážového servisu.

Ubytování

s kuchyňským koutem (plynový sporák, chladnička), vana/sprcha, WC, klimatizace, sat. TV. Zařízený balkón/terasa. Parkovací místo pro 1 auto na apartmán v ceně.
Jednopokojové apartmány (F4F/G4F): pro 1-4 osoby v 1. patře, cca 40 m2, v oblasti fjordů. Obývací pokoj s pohovkou na spaní pro 2 osoby, nika na spaní (oddělena od obývacího pokoje) se 2 lůžky nebo patrovou postelí.
Dvoupokojové apartmány (F4J/G4J): pro 1-4 osoby, cca 48 m2. Rozesety po ostrově, např. v golfové nebo tenisové zóně. V obývacím pokoji pohovka na spaní pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj.
Apartmány v řadových domech: moderní, funkční, na 2 podlažích. S kuchyňským koutem (sporák, myčka), 2 koupelnami, klimatizací, sat. TV. Zahradní nábytek, krb a venkovní sprcha. V zóně fjordů Diamante nebo Acquamarina, od vody odděleny živým plotem nebo poblíž pláže. Parkovací místo pro 2 auta v ceně.
Třípokojové apartmány (F6P/G6P): pro 1-6 osob, cca 70 m2: v přízemí obývací pokoj s pohovkou na spaní pro 2 osoby. V 1. patře 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky (některé s patrovou postelí).
Čtyřpokojové apartmány (F5Q/G5Q): pro 1-5 osob, cca 90 m2: obývací pokoj v přízemí. 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky a 1 jednolůžkový pokoj v 1. poschodí.
Malé vilky pro více rodin: apartmány na 1 nebo 2 podlažích s kouskem zahrady nebo terasou nebo balkónem. Kuchyňský kout, klimatizace, sat. TV, pračka, myčka na nádobí. Parkovací místo pro 2 auta v ceně.
Třípokojové apartmány (F6H/G6H): pro 1-6 osob, cca 70 m2, rozmístěné po celém ostrově: obývací pokoj s pohovkou na spaní pro 2 osoby. 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky (některé s patrovou postelí). 1 nebo 2 koupelny.
Čtyřpokojové apartmány (F8R/G8R): pro 1-8 osob, cca 100 m2, v zelené zóně, v laguně nebo zóně fjordů: jako F6H/G6H, navíc pokoj se 2 lůžky. 2 koupelny. Venkovní krb.
Dětská postýlka: do 3 let, 25 €/týden (rezervovat předem!).

Vybavení

prázdninové domy a malé vily jsou rozesety po celém ostrově. Velký, jedinečný plavecký bazén Mare Vostrum (cca 650 tis. m2) se slanou vodou (za poplatek) s malou, uměle vytvořenou písečnou pláží. Supermarket, více obchodů a restaurací. Velké sportovní centrum se 2 plaveckými bazény a dětským bazénem (cca 15.5.-15.9.).

Zábava

bohatá nabídka: koncerty, výstavy, večerní slavnosti. Diskotéka. Sportovní a zábavní možnosti částečně za poplatek (v mimosezóně omezená nabídka).

Info

Parkování: viz text ubytování. Domácí zvíře: ne. Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, závěrečný úklid. Ložní prádlo (na normální lůžka). Vzít s sebou: veškeré prádlo (ložní prádlo na lehátka, rozkládací pohovky nebo přistýlky). Na místě se platí: kauce 100 €/byt. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/4 noci. 26.5.-8.9. sobota nebo neděle/7 nocí. Začátek/konec nájmu: od 17/do 10 hod. Upozornění při rezervaci: příjezdy v sobotu (26.5.-8.9.) rezervovat pod H74340G.

Pro aktivní

velká sportovní nabídka (některé za poplatek): škola jachtingu a windsurfingu, tenisové kurty (některé s umělým osvětlením), tenisové hodiny, jezdecká stáj, 18-jamkové golfové hřiště. Půjčovna kol. Stolní tenis, minigolf, boccia, fotbal, volejbal, basketbal, lukostřelba, přírodní sportoviště vita-parcours, kuželky, biliár a řada dalších.

Pro rodiny

i dětem nabízí Albarella bohatý sportovní a zábavní program: miniklub (4-7 let), junior klub (8-12 let), cca od poloviny května do poloviny září, denně 10-13 hod a 15-18 hod. Dětské hřiště. Mini zoo.

Počasí

Benátsko

13°C Oblačno

×