800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PALAZZO SANT ANGELO

  • Přímo v centru Benátek
  • Tradiční elegantní zařízení pokojů
  • Vhodné pro romantický víkend ve dvou

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha a popis

Zažijte kouzelnou dovolenou v italských Benátkách, jednom z nejkrásnějších měst na světě. Hotel Palazzo Sant Angelo je umístěn přímo v centru, na hlavním kanále Canal Grande mezi nejslavnějším mostem Ponte di Rialto a Galerií dell'Accademia, největší sbírkou benátského umění. Z hotelu je nedaleko také na Náměstí svatého Marka s hlavní stejnojmennou bazilikou v byzantském stylu. Vydáte-li se však kterýmkoliv směrem, vždy se vám naskytnou panoramatické výhledy na kanály lemované výstavními paláci a domy, ale také mnohá poetická zákoutí.

Pokoje

Hosté jsou ubytováni v pohodlných pokojích v tradičním benátském stylu. Po probuzení si budete připadat jako v pohádce, elegantní nábytek, zdi dekorované romantickými tapetami a vysoká okna, to vše doplněné v některých pokojích výhledem na Canal Grande, ve vás jistě zanechá trvalý zážitek z Benátek.

Stravování

V ceně pobytu je snídaně. Občerstvení nabízí také hotelová restaurace, ale především nepřeberné množství restaurací a kaváren v blízkém i vzdálenějším okolí hotelu.

Zábava

Nejkrásnější pohled na Benátky je bezesporu z tradičních gondol, které město brázdí již od 11. století. Na umělecké nadšence čekají významné sbírky umění, Benátky se mohou pochlubit také mnoha nádhernými kostely, za podívání stojí i Dóžecí palác, který spojuje s někdejším vězením proslulý Most vzdechů. Až budete všemi zážitky dostatečně unaveni, jistě si dopřejete občerstvení v podobě silné italské kávy nebo si pochutnáte na kvalitní a slavné italské zmrzlině.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: neuvedeno
Nákupní možnosti: neuvedeno

Počasí

Benátsko

14°C Oblačno

×