Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Itálie | Marche | Bibione

Ambassador

   Hodnocení

   4.5164 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel má 55 pokojů. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Hosté mají k dispozici restauraci, jídelnu, bar, TV místnost a pokojovou službu. Díky WiFi ve společných prostorách se mohou hosté připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně (zdarma) a projet se po okolí.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Z některých pokojů mají hosté částečný výhled na moře. Je tady sejf. Hosté mohou použít ledničku a varnou konvici/kávovar. Na pokoji je telefon, televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Ve volném čase mohou hosté využívat bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kole/horském kole a fitness studio.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248