800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO SAN´T ANDREA

Nově vybudovaný prázdninový komplex (2007) se nachází ve velmi klidné a zelené zóně střediska Caorle Altanea, přibližně 550 m od pláže, 4 km od Caorle a 1,5 km od Porto Santa Margherita.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Od pláže

600 m

Od centra

4 km

Poloha

cca 600 m od pláže, 4 km od Caorle a 1,5 km od Porto Santa Margherita.

Popis ubytování

moderní rezidenční areál otevřený v roce 2007, na klidném místě se zahradou je tvořen řadou patrových vilek. Přízemní apartmány se zahrádkou, apartmány v patře s terasou.

Vybavenost a služby

parkoviště, zahrada, venkovní bazén s brouzdalištěm, sluneční terasa s lehátky.

Popis apartmánů

A/4: 1. patro, 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem a samostatným pevným nebo rozkládacím lůžkem, sociální zařízení, balkon.
A/4 terasa: přízemí, 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem a samostatným pevným nebo rozkládacím lůžkem, sociální zařízení, prostorná terasa se zahradním nábytkem.
A/6: 3 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s dvojlůžkem, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon.

A/4 terasa

přízemí, 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem a samostatným pevným nebo rozkládacím lůžkem, sociální zařízení, prostorná terasa se zahradním nábytkem.

A/6

3 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s dvojlůžkem, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon.

Vybavenost apartmánů

základní nádobí, vařič, chladnička, klimatizace, televize, pračka.

Počasí

Benátsko

13°C Oblačno

×