800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE LOS NIDOS

"Vilky umístěny v klidné vilové čtvrti letoviska, cca 350 m od centra, ideální místo pro pohodovou rodinnou dovolenou; v blízkosti písčité pláže s pozvolným vstupem do moře (polovina pláže za poplatek, polovina pláže volná - možno umístit vlastní slunečníky)."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vilky umístěny v klidné vilové čtvrti letoviska, cca 350 m od centra, ideální místo pro pohodovou rodinnou dovolenou; v blízkosti písčité pláže s pozvolným vstupem do moře (polovina pláže za poplatek, polovina pláže volná - možno umístit vlastní slunečníky).

Vybavení

bazén, velká zahrada, parkování u vilky (1 místo pro apartmán).

Služby za poplatek

dětská postýlka (na vyžádání) 17,50 EUR/ týden; ložní prádlo 5,50 EUR/ os., domácí zvíře za poplatek cca 35-50 EUR/týden (dle velikosti) - na vyžádání, po zpětném potvrzení CK

Ubytování

trilo 6: v přízemí - obývací místnost s rozkládacím 2lůžkem a TV, kuchyňský kout, koupelna a soc. zařízení, malá zahrádka, v patře - 2 ložnice se 2 postelemi (jedna může být s patrovým lůžkem nebo palandou).

Pláž

cca 150–200 m od písčité pláže

Náš názor

Velmi oblíbené ubytování ve vilkách v zahradě, v blízkosti písčité pláže a centra letoviska - doporučujeme včasnou rezervaci, bývá brzy vyprodáno.

Povinné poplatky

závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) 65 EUR/ apt.,; vratná kauce 150 EUR/ apt. - splatná na místě.

Počasí

Benátsko

15°C Jasno

×