800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA PATRIARCA

Villa Patriarca z 18. století se nachází ve městě Mirano.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Villa Patriarca z 18. století se nachází ve městě Mirano. Tento historický hotel nabízí ideální místo pro dovolenou. Je v lůnu přírody a zeleně, a přesto se nachází v krátké vzdálenosti od nádherných a důležitých měst, jako jsou Benátky vzdálené 10 km, Treviso 25 km a Padovy 35 km.V blízkosti je krásný park a kostel Vetrego. K dalším oblastem patří Golfový klub Ca' della Nave a Villa Widmann Rezzonico Foscari.

Ubytování

Hotel má 52 pokojů s klimatizací, minibary a vystavěný trezor, satelitní TV, telefon s přímým voláním bez zpoplatnění místních hovorů, bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu zdarma, vlastní sociální zařízení, sprcha a toaletní stolek. Na vyžádání je na pokojích navíc k dispozici: žehlička a žehlicí prkno a buzení telefonem.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce ( otevřena od 7 - 11 hodin), restaurace, knihovna, bazén, bazén (se sezónním provozem), bar u bazénu, velká zasedací místnost, business centrum, služby na vyžádání: rozšířené recepční služby, služby uzavření sňatku, rezervace vstupenek, pomoc s cestovními záležitostmi.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava

Hotel nabízí fotbalové hřiště, tenisové hřiště, bezplatné půjčení jízdních kol, vodní aerobik organizovaný instruktorem.

Počasí

Benátsko

10°C Jasno

×