800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ROSOLINA MARE

Jedná se o apartmány v různých domech bez bazénu nebo s bazénem (viz ceník). Jsou umístěny po celém letovisku ve vzdálenosti 0–500 m od písčité pláže. Doporučujeme pro rodiny s dětmi. Fotografie ubytování publikované v katalogu a na webových stránkách jsou fotografie příkladů ubytování, mají ilustrační charakter.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

cca 0–500m od písčité pláže.

Vybavení

zpravidla 1 parkovací místo.

Ubytování

s bazénem:
bilo 4: obývací místnost s rozkládacím sofa, ložnice s 2-lůžkem / popř. 4 lůžka v ložnici, obývací místnost bez sofa; trilo 6 "A": obývací místnost s rozkládacím sofa, ložnice s 2-lůžkem, pokoj s palandou nebo 2 lůžky, trilo 6 "B": obývací místnost s gaučem, ložnice s 2-lůžkem, pokoj se 3 lůžky;
bez bazénu:
bilo 3: obývací místnost s rozkládacím křeslem, ložnice s 2-lůžkem; bilo 4: obývací místnost s rozkládacím sofa, ložnice s 2-lůžkem / popř. 4 lůžka v ložnici, obývací místnost bez sofa; bilo 5: obývací místnost s rozkládacím sofa, ložnice s 2-lůžkem, 3. lůžko v ložnici nebo obývací části; trilo 6: obývací místnost s rozkládacím sofa, ložnice s 2-lůžkem, pokoj s palandou nebo 2 lůžky; trilo 8: obývací místnost s rozkládacím sofa, ložnice s 2-lůžkem a palandou, pokoj se 2 lůžky;

apartmány vybaveny: vybavený kuchyňský kout, koupelna a soc. zařízení, další dle konkrétní kapacity.

Pláž

0–500 m od písčité pláže

Stravování

bez stravy

Delegát

delegátský servis zajišťován.

Povinné příplatky

vratná kauce: 50 EUR/apt., pobytová taxa: 4,20 EUR/apt./týden (upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit).

Náš názor

Široká nabídka nekonkrétního ubytování za výhodnou cenu v oblíbeném a vyhledávaném letovisku Rosolina Mare. Jedná se o apartmánové domy s bazénem či bez po celém letovisku - fotografie jsou pouze ilustrační.

Počasí

Benátsko

14°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

REZIDENCE PIAZZETTA

REZIDENCE PIAZZETTA

Itálie, Benátsko, Rosolina Mare

Cena od: 690 Kč

Pro skupinu:

REZIDENCE PATIO
8,7

REZIDENCE PATIO

Itálie, Benátsko, Rosolina Mare

Cena od: 1 036 Kč

Pro skupinu:

×