800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANORAMA PENEGAL

Jednoduchý horský hotel s nádherným výhledem

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Jednoduchý horský hotel s nádherným výhledem.

Poloha

hotel leží v nadmořské výšce 1740 m u vrcholu Monte Penegal, který je považován za místo s nejkrásnějším panoramatickým výhledem na Dolomity, Ortler a pohoří Brenta. Je to ráj pro milovníky přírody, sportovní nadšence a i pro ty, kteří hledají klid. Místo je vhodné pro motorkáře (silnice Mendel průsmykem). Vinařská vesnička Kaltern a jezero Lago di Caldaro cca 13 km.

Vybavení

40 pokojů. Uvítací hala s recepcí, wi-fi (za poplatek), denní bar, krb a výtah. Restaurace á-la-carte, jídelna (snídaně). Terasa na opalování s nádherným výhledem na hory. Terasa s lehátkovými křesly a slunečníky.

Ubytování

všechny pokoje disponují vanou nebo sprchou, WC, fénem, kosmetickým zrcadlem, TV s plochou obrazovkou, trezorem. Jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A): orientované na sever. Dvoulůžkové pokoje (A2B): typ Brenta, balkón orientovaný na západ. Dvoulůžkové pokoje (A2C): typ Dolomiten, balkón orientovaný na jih/východ.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu (7.30 – 9.30 h), večeře výběr z menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Hotel je známý velmi dobrou kuchyní s regionálními a mezinárodními pokrmy.

Sport/aktivity

golfové hřiště Dolomiti Golfclub Sarnonico (18ti jamkové) patří mezi nejkrásnější golfová hřiště v Alpách a je vzdáleno cca 8 km od hotelu. Hoteloví hosté obdrží green-fee slevu.

Děti

dětská postýlka: do 2 let v ceně. Rezervace v CK.

Info

Parkování: parkoviště v ceně.
Domácí zvíře: cca 10 €/noc (bez jídla). Rezervace v CK. Platba na místě.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.
Lázeňská taxa: platba na místě.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 13 km