800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY KRONPLATZ

Moderní apartmány se nacházejí v komplexu tří budov (Kronplatz, Sonnenheim a Olang) jsou vhodné i pro náročnější klientelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Centrum (cca 250 m). Skibus (50 -100 m). Skiareál: cca 2 km (Kronplatz).

Vybavení

WiFi - za poplatek, úschovna lyží a garážové stání (zdarma).

Pokoje

1/ Apartmány KRONPLATZ pro 4 (AP2) Typ A: prostorný obývací pokoj se sat. TV, plně vybavená kuchyň, 2 ložnice (1 s manželským lůžkem a 1 se dvěmi oddělenými lůžky), vlastní sociální zařízení, terasa nebo vstup na zahradu. (celkem 6 apartmánů) 2/ Apartmán SONNENHEIM pro 4 (AP2) Typ B: prostorný obývací pokoj se sat. TV, plně vybavená kuchyň, 2 ložnice (1 s manželským lůžkem a 1 s palandou), vlastní sociální zařízení,balkón. 3/ Apartmán SONNENHEIM pro 6 (AP2): prostorný dvoupatrový apartmán - obývací pokoj se sat. TV, plně vybavená kuchyň, 2 ložnice (1 s manželským lůžkem a 1 se dvěmi oddělenými lůžky - v druhém patře), 2 koupelny (v každém patře jedna). 4/ Apartmán OLANG pro 6 (AP3): prostorný obývací pokoj s jedním lůžkem (sat. TV a CD přehrávač) a vstupem na zahradu, plně vybavená kuchyň, 3 ložnice (1 s manželským lůžkem, 1 se dvěmi oddělenými lůžky a 1 se samostatným lůžkem), vlastní sociální zařízení. 5/ Apartmán OLANG pro 3 (AP2): prostorný obývací pokoj (sat. TV a CD přehrávač) se vstupem na zahradu, plně vybavená kuchyň, 2 ložnice (1 s manželským lůžkem a 1 se samostatným lůžkem), vlastní sociální zařízení. 6/ Apartmán OLANG pro 3 (AP1): obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vstupem na zahradu, plně vybavená kuchyň, 1 ložnice a vlastní sociální zařízení. 7/ Apartmán OLANG pro 4 (AP2): obývací pokoj se vstupem na zahradu, plně vybavená kuchyně, 2 ložnice (1 s manželským lůžkem a 1 se dvěmi oddělenými lůžky) a vlastní sociální zařízení.

Stravování

Vlastní.

Náš názor

Moderní apartmány se nacházejí v komplexu tří budov (Kronplatz, Sonnenheim a Olang) jsou vhodné i pro náročnější klientelu.

Karty

VISA, EC/MC, Maestro.

Web

www.kronplatz.nl

Wellness

Možnost využití plaveckého bazénu a wellnessu v centru Riscone.

Povinná platba na místě

Vratná kauce 150,- EUR / apartmán, závěrečný úklid AP1 40,- EUR, AP2 a AP3 60,- EUR.

×