800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POST

Hotel se nachází 13 km od skiareálu Kronplatz/Plan de Corones. Zastávka skibusu je přímo před hotelem. Vedle hotelu najdete místní informační centrum a cca 50 m je obchod s potravinami. Z hotelu doporučujeme navštívit také skiareály Speikboden, Gitschberg, Plose, Monte Elmo nebo Cortina d´Ampezzo.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází 13 km od skiareálu Kronplatz/Plan de Corones. Zastávka skibusu je přímo před hotelem. Vedle hotelu najdete místní informační centrum a cca 50 m je obchod s potravinami. Z hotelu doporučujeme navštívit také skiareály Speikboden, Gitschberg, Plose, Monte Elmo nebo Cortina d´Ampezzo.

Vybavení

příjemný rodinný hotel kategorie 2* s výbornými službami. K večernímu posezení je k dispozici jídelna a bar. V suterénu hotelu se nachází relaxační centrum se soláriem a saunou, která je pro klienty FIRO-tour ZDARMA. Parkování je možné přímo u hotelu. Je vhodný i pro větší skupiny. Partnerský hotel Bruggerwirt se nachází pouhých 10 m od hotelu Post.

Služby za poplatek

solárium.

Ubytování

2lůžkové pokoje s příslušenstvím a s možností 1–2 přistýlek. Jsou vybaveny TV, většina má balkon.

Skibus

zastávka skibusu na Kronplatz/Plan de Corones je přímo před hotelem

Lanovky

cca 13 km od lyžařského skiareálu Kronplatz/Plan de Corones – pokladna skipasů Olang

Strava

Snídaně:snídaně formou bufetu (tyrolská šunka, sýry, jogurty, džemy, máslo atd., káva, čaj, džusy)
Večeře:večeře servírovaná – 3 chody – 1. chod polévka nebo těstoviny, 2. chod maso, zákusek nebo ovoce, salátové mísy na stole, voda zdarma

×