800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HUBERTUSHOF

Příjemný rodinný hotel v originálním tyrolském stylu. Nachází se na kraji střediska Toblach. Centrum cca 500 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Příjemný rodinný hotel v originálním tyrolském stylu.

Poloha

na kraji střediska Toblach. Centrum cca 500 m.

Vybavení

36 pokojů. Společenské místnosti, místnost s krbem, restaurace, bar, kavárna, terasa na opalování.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A) a junior suita (A2B): vana nebo sprcha, WC, fén, telefon, sat. TV, balkón nebo terasa. Joker pokoje (A2S): bez balkónu, některé podkrovní. Zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu. Večeře výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. 1x týdně ve středu tyrolský večer a v pátek slavnostní večeře se svíčkami. Vánoční menu v ceně. Silvestrovské menu za poplatek (50 €, povinné, platba na místě).

Sport/aktivity

1x týdně 2 procházky s průvodcem. 1 výlet na běžkách na Plätzwiese. 1x týdně akce pod profesionálním vedením (např. skisafari v Cortina nebo Sella Ronda, výlety na sněžnicích).

Wellness

vířivka, finská sauna, turecká parní lázeň, fyziotermální kabiny, nově vybudovaná relaxační místnost.

Info

Parkování: parkoviště v ceně. Garáž cca 8 €/den. Domácí zvíře: cca 8 €/den. Lázeňská taxa: platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. 28.12.-3.1. a 22.2.-7.3. sobota/7 nocí.

BONUS PRO LYŽAŘE

10% sleva na skipas Sextner Dolomiten (nelze kombinovat s jinými nabídkami skipasů). 10% sleva v půjčovně lyží a ve sportovních obchodech Papin Sport a na skupinové lyžařské kurzy v lyžařské škole Helm.

INFO PRO LYŽAŘE

Vlek/lanovka/sjezdovka: Toblach cca 200 m. Lyžařské středisko Helm cca 6km, Kronplatz 21 km Běžecká stopa: cca 1 km Skibus: od hotelu (Helm, Haunold, Kronplatz) Půjčovna lyží/lyžařská škola: cca 200 m Bruslení: cca 200 m

×