800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY NO NAME

Apartmány No Name jsou umístěny v soukromých domech či rezidencích v oblasti Penia di Canazei, ve vzdálenosti 500-1000m od skiareálu Ciampac/Canazei.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmány No Name jsou umístěny v soukromých domech či rezidencích v oblasti Penia di Canazei, ve vzdálenosti 500-1000m od skiareálu Ciampac/Canazei. Apartmány se obvykle nacházejí v dobré dostupnosti k centru s možností nákupu v supermarketu, návštěvy pizzerií a restaurací apod. Názvy a přesná poloha jednotlivých apartmánů budou upřesněny nejpozději 7 dnů před nástupem na ubytování.
Vzdálenost od sjezdovek: Ciampac / Canazei / Dolomiti Superski 500 - 1000m / skibus zdarma.

Ubytování

ubytování v apartmánech typu MONO 3, BILO 4 a TRILO 6; všechny apartmány disponují vlastním sociálním zařízením a vybaveným kuchyňským koutem.
Upozornění: Dispozice apartmánů se může od níže uvedených popisů lišit.
MONO3 osoby: rozloha cca 20m², obývací část s kuchyňským a jídelním koutem, pohovka a palanda.
BILO 4 osoby: rozloha cca 40m², obývací část s kuchyňským a jídelním koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, samostatná ložnice se dvěmi lůžky.
TRILO 6 osob: rozloha cca 60m², obývací část s kuchyňským koutem a jídelním koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, samostatná ložnice se dvěmi lůžky, druhá ložnice s palandou nebo dvěmi lůžky.

Stravování

vlastní.

Podobné hotely v této lokalitě

RESIDENCE ADLER

RESIDENCE ADLER

Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fassa e Carezza

Cena od: 1 035 Kč

Pro skupinu:

×