800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DIAMANT

Velmi oblíbený hotel vyšší kategorie se nachází na klidném místě blízko centra střediska Campitello di Fassa cca 300 m a široké lyžařské nabídky. Skiareál Col Rodella/Sella Ronda je vzdálen 200 m. Klienti mohou využívat i nabídky služeb hotelů Diamant a Rubino od sebe vzdálených cca 250 metrů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

velmi oblíbený hotel vyšší kategorie se nachází na klidném místě blízko centra střediska Campitello di Fassa cca 300 m a široké lyžařské nabídky. Skiareál Col Rodella/Sella Ronda je vzdálen 200 m. Klienti mohou využívat i nabídky služeb hotelů Diamant a Rubino od sebe vzdálených cca 250 metrů.

Vybavení

recepce, restaurace, bar, 1x týdně piano bar, taverna, společenská místnost se SAT/TV, plátnem, videem a DVD, kongresový sál pro 70 osob, sluneční terasa s lehátky, dětský koutek (od 4 do 12 let), 2x týdně animační programy, úschovna lyží a lyžařských bot, výtah, vyhrazené parkoviště.

Služby za poplatek

internet point a wi-fi připojení k internetu, garážová stání, horské sluníčko, masáže, stolní fotbal, videohry. Při zakoupení klubové karty (20-25 EUR/os./týden) je možné využívat minibazén, vířivku pro 8 osob, saunu, páru, ledovou mlhu, 2x multifunkční sprchu, Kneipp terapii, relaxační koutek s lehátky, malou posilovnu, umělou lezeckou stěnu.

Ubytování

pokoj 2/3/4 - zpravidla balkon; 3. lůžka zpravidla formou rozkládacího gauče či křesla pro 1 osobu, čtyřlůžkové pokoje s atypickým rozkládacím gaučem velikosti 1,5 běžného lůžka; za příplatek lze objednat též nadstandardní pokoje Prestige (s vířivou vanou či masážní sprchou, vždy s balkonem) či několik typů miniapartmánů pro 4 osoby (patrové, dvoupokojové, 2x sociální zařízení). Všechny pokoje mají SAT/TV, rádio s buzením, telefon, fén, trezor, minibar.

Skibus

200 m

Lanovky

skiareál Col Rodella/Sella Ronda - 200 m

Strava

Snídaně:bohatý kontinentální bufet včetně nápojů
Večeře:servírované menu s výběrem z cca 4 teplých předkrmů, cca 4 hlavních jídel a cca 4 dezertů/ovoce/sýrů, bohatý bufet studených předkrmů, dalších příloh, zeleniny a salátů, nápoje za poplatek; 1x týdně typická a 1 týdně slavnostní večeře.

Povinné příplatky

kauce za skipas cca 5 EUR - upřesněno v odbavovacích pokynech na cestu.

Podobné hotely v této lokalitě

×