Zobrazit všechny nabídky
Itálie | Dolomiti Superski | Kastelruth

Seiser Alm Urthaler

   Hodnocení

   4.5289 reviews

   Poloha a popis

   Poloha

   Centrum: cca 50 m. Skiareál: přímo u sjezdovky skiareálu Alpe di Suisi.

   Vybavení

   Přijímací hala s recepcí, restaurace, bar, vinotéka s více než 100 druhů vín, internet point a LAN (za poplatek), společenská místnost, kongresový sál, terasa na slunění, úschovna lyží a zavazadel, wellness, bazen, výtah, vyhrazené parkoviště a garážová stání (zdarma).

   Pokoje

   1/ Dvoulůžkový pokoj "Sole" (orientace na jih). 2/ Dvoulůžkový pokoj "Top" - pokoj v horním patře hotelové budovy s mansardou. 3/ Dvoulůžkový pokoj "Arena" - prostorný pokoj s dvoulůžkem a orientací na jihozápad, balkon. 4/ Dvoulůžkový pokoj "Arena Central" - prostorný pokoj s dvoulůžkem, bez balkonu. 5/ Nadstandardní pokoje Suite - prostorné a komfortně zařízené apartmány s obývací místností s posezením a rozkládací pohovkou a oddělenou ložnicí s dvoulůžkem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, župan, satelitní TV, WiFi (za poplatek), telefon, trezor a minibar.

   Stravování

   Polopenze - snídaně formou kontinentálního bufetu s Bio koutkem, večeře formou výběru z menu o 5 chodech, salátový bufet (nápoje za poplatek). Odpolední svačina - koláčový bufet. 1x týdně gourmet speciality.

   Náš názor

   Luxusní horský designový hotel s kvalitními službami, komfortním vybavením a skvělým umístěním přímo na svahu je ideálním místem i pro nejnáročnější vyznavače zimních sportů a lyžování.

   Děti

   Dětský koutek s hernou.

   Karty

   VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

   Web

   www.seiseralm.com

   Wellness

   Vnitřní bazén s lehátky, vířivka, místnost s vířivkou pro 2 osoby s možností procedúr, sauna, pára, multifunkční sprcha, Kneipp terapie, posilovna. Za poplatek: solárium, masáže, lázeňská kúra, kosmetické služby.

   Příplatek

   Zvíře 18,- EUR / den (malá rasa).

   Poznámka

   Silvestrovská večeře v ceně.