800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE LE PLEJADI

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

rezidence je situována v oblasti Cavalese/Marco. Rezidence je vzdálena 1,5km z centra města, nachází se v blízkosti kluziště, plaveckého bazénu a kabinové lanovky Alpe Cermis.
Vzdálenost od sjezdovek: Alpe Cermis 800 m, zastávka skibusu u rezidence / skibus za poplatek.

Vybavenost

parkoviště a garáž, společná prádelna a lyžárna.

Ubytování

rezidence nabízí ubytování v nově zařízených prostorných apartmánech typu BILO 2, BILO 4 , TRILO 6 a QUADRILO 8; všechny apartmány disponují vlastním soc. zařízením a TV. Kuchyňský kout je vybaven lednicí, varnou deskou, mikrovlnou troubou a myčkou nádobí.
BILO 2 osoby: obývací část s kuchyňským koutem a manželskou postelí.
BILO 4 osoby: obývací část s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, oddělená ložnice se dvěmi lůžky nebo obývací část s kuchyňským koutem s pohovkou, oddělená ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem.
TRILO 6 osob: obývací část s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby či 2 oddělenými pohovkami a 2 ložnice se 2 lůžky nebo obývací část s pohovkou a jedna ložnice se třemi lůžky. Vybrané apartmány jsou dvoupodlažní.
QUADRI 8 osob: obývací část s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou či 2 samostatnými pohovkami, 3 ložnice se dvěmi lůžky, 2 koupelny, balkón.

Upozornění: Dispozice apartmánů se může od uvedených popisů lišit.

Stravování

vlastní

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km

Podobné hotely v této lokalitě

×