800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOLE

Velmi pěkný rodinný hotel s unikátní polohou v srdci Dolomit, ideální pro aktivně strávenou dovolenou - v okolí řada cyklostezek a trekových tras, ale i odpočinkovou dovolenou díky krásné zahradě, možnostem relaxace v hotelovém wellness centru.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

ve vesničce Bellamonte přezdívané také jako "malá perla Dolomit", v obci Predazzo v údolí Val di Fiemme, v okolí krásné louky a dominující Pale di San Martino, řada cyklostezek a možností na procházky či pěší túry.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), TV, telefonem, radiem, trezorem, některé s balkonem.

Vybavení

recepce, rozlehlá zahrada, restaurace, bar, lounge wellness spa centrum, WiFi ve veřejných prostorech (zdarma), konferenční místnost, zahrada, parkoviště.

Stravování

Typ stravy: polopenze; plná penze za příplatek
Snídaně: bufetové
Obědy: servírované (za příplatek)
Večeře: servírované

Služby za poplatek

služby wellness spa centra; nutné vyžadát předem - za poplatek v místě: pobyt malých domácích mazlíčků (10 EUR/den).

malý vnitřní bazén, herna, zahrada.

malý vnitřní bazén, herna, zahrada.

Delegát

delegátský servis není zajišťován.

Povinné příplatky

dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 0,5-3 EUR/os./noc, u většiny italských letovisek nebyla přesná výše poplatku v době přípravy katalogu známa. Informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu, příp. přesné informace k dispozici po příjezdu na ubytování. Upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit.

Podobné hotely v této lokalitě

×