800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVITALPINA HOTEL PFÖSL

Tradici ctící hotel, ve kterém se budete cítit skvěle.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Stručný popis

Tradici ctící hotel, ve kterém se budete cítit skvěle.

Poloha

jedinečně umístěný hotel na náhorní plošině ve výšce 1375 m, obklopený úchvatným horským masivem.

Vybavení

moderní alpský design na vysoké úrovni. Hotelový bar, místnost s krbem, jídelny, jizby, velká zimní zahrada, terasa na opalování. Internet a wi-fi (za poplatek). Výtah, lyžárna a sušárna bot.

Ubytování

komfortně vybavené s vanou nebo sprchou, WC, bidetem, fénem, župany. Wellness balíček s osuškami (do bazénu a do sauny) a s wellness obuví. Sat. TV, telefon, trezor, balkón. Dvoulůžkové pokoje (A2A/B2A): Standard (cca 23 m2), bez bidetu. Dvoulůžkové pokoje (A2B/B2B): cca 26 m2, Standard Plus. Suita (A2C): cca 50 m2, prostor na spaní oddělený posuvnými dveřmi, obývací prostor, šatna, minibar, internet (za poplatek) a terasa/přízemní terasa na východní stranu. Jednolůžkové pokoje (A1A): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou.

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy. V neděli snídaně se sektem. Večeře výběr z menu á-la-carte o 4 chodech. Na vyžádání možnost vegetariánského menu. Dietní strava. Večery s různými druhy specialit. Vánoční a silvestrovské menu v ceně. Uvítací drink.

Sport/aktivity

týdenní aktivní program: organizované túry se sněžnicemi, pohybové/sportovní programy jako vodní gymnastika, strečink atd. Půjčovna lyžařských bot a saní.

Rodina

dětská herna.

Info

Parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: ano, cca 15 EUR/den. Nutné nahlásit předem. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. 25.12.-31.12. pondělí,neděle/7 nocí. 1.1.-7.1. pondělí,neděle/5 nocí. 18.2.-24.2. sobota/7 nocí. B2A/B2B: denně/7 nocí.

tip|WELLNESS

wellness zóna s krytým bazénem (8 x 4 m), finskou saunou, saunou s horskými bylinami, infračervenou kabinou, tureckou aromatickou parní lázní. Kneippova lázeň, meditační kabina, zážitkové sprchy. Odpočinková místnost, posilovna.

ZIMNÍ info

Vlek: lyžařské centrum Obereggen/Val di Fiemme cca 7 km Skibus: cca 30 m (v ceně) Půjčovna lyží: cca 1 km Lyžařská škola: dolní stanice lanovky Obereggen

×