800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SEISER ALM URTHALER

Luxusní horský designový hotel s kvalitními službami, komfortním vybavením a skvělým umístěním přímo na svahu je ideálním místem i pro nejnáročnější vyznavače zimních sportů a lyžování.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Centrum: cca 50 m. Skiareál: přímo u sjezdovky skiareálu Alpe di Suisi.

Vybavení

Přijímací hala s recepcí, restaurace, bar, vinotéka s více než 100 druhů vín, internet point a LAN (za poplatek), společenská místnost, kongresový sál, terasa na slunění, úschovna lyží a zavazadel, wellness, bazen, výtah, vyhrazené parkoviště a garážová stání (zdarma).

Pokoje

1/ Dvoulůžkový pokoj "Sole" (orientace na jih). 2/ Dvoulůžkový pokoj "Top" - pokoj v horním patře hotelové budovy s mansardou. 3/ Dvoulůžkový pokoj "Arena" - prostorný pokoj s dvoulůžkem a orientací na jihozápad, balkon. 4/ Dvoulůžkový pokoj "Arena Central" - prostorný pokoj s dvoulůžkem, bez balkonu. 5/ Nadstandardní pokoje Suite - prostorné a komfortně zařízené apartmány s obývací místností s posezením a rozkládací pohovkou a oddělenou ložnicí s dvoulůžkem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, župan, satelitní TV, WiFi (za poplatek), telefon, trezor a minibar.

Stravování

Polopenze - snídaně formou kontinentálního bufetu s Bio koutkem, večeře formou výběru z menu o 5 chodech, salátový bufet (nápoje za poplatek). Odpolední svačina - koláčový bufet. 1x týdně gourmet speciality.

Náš názor

Luxusní horský designový hotel s kvalitními službami, komfortním vybavením a skvělým umístěním přímo na svahu je ideálním místem i pro nejnáročnější vyznavače zimních sportů a lyžování.

Děti

Dětský koutek s hernou.

Karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Web

www.seiseralm.com

Wellness

Vnitřní bazén s lehátky, vířivka, místnost s vířivkou pro 2 osoby s možností procedúr, sauna, pára, multifunkční sprcha, Kneipp terapie, posilovna. Za poplatek: solárium, masáže, lázeňská kúra, kosmetické služby.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru