800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SELLA

Na úpatí Langkofelu s překrásným výhledem na okolní hory (kulturní dědictví Unesco).

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Na úpatí Langkofelu s překrásným výhledem na okolní hory (kulturní dědictví Unesco).

Poloha

klidná a slunná, v oblasti Plan da Gralba v nadmořské výšce 1600 m. Ideální výchozí bod pro turistiku a cykloturistiku.

Vybavení

hotel svým klientům nabízí ubytování ve 22 pokojích. Společenská místnost s recepcí, hotelový bar a jizba, terasa na opalování s lehátky a vířivkou, hezká louka s lehátky a slunečníky. K hotelu patří také horská chata Comici (v nadmořské výšce 2140 m) s open air lounge pod širým nebem s výtečnou rybí restaurací.

Ubytování

všechny pokoje s vanou nebo sprchou, WC, fénem, WiFi, sat. TV. Trezor. Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 18 m2. Dvoulůžkové pokoje (A2A): cca 23 m2. Dvoulůžkové pokoje (A2C): cca 30 m2.

Stravování

polopenze: snídaně formou bohatého bufetu (od 7:30-10 h.), večeře výběr z menu o 4 chodech s kulinářskými specialitami, salátovým a zeleninovým bufetem. V neděli slavnostní večeře s aperitivem.

Sport/aktivity

půjčovna horských kol. Sportovní týdenní program jako například turistika, Nordic Walking, horská cykloturistika a yoga.

Služby v ceně

odpoledne moučníkový bufet s domácími specialitami (15:30-18:00 h). Vyjížďka na horských kolech na horskou chatu Comici, jež patří k hotelu (jízdenka na autobus, kolo a helma v ceně) - oběd za poplatek. Při pobytu od 7 nocí vstupenka na Langkofelscharte.

Info

parkování: parkoviště u hotelu v ceně. Domácí zvíře: cca 10 €/den. Lázeňská taxa: cca 1,60 €/osoba/den (od 14 let). Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Místní kategorie hotelu

3.

Platba kartou

VISA, MasterCard.

Možnosti ubytování