800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ŠLECHTICKÉ SÍDLO KANDLBURG

K hotelu náleží i bývalé šlechtické sídlo Kandlburg z 13. století, kde se koná jednou týdně tradiční jihotyrolská večeře, pro zájemce je možno zajistit dobové kostýmy za poplatek. Jedinečnou atmosféru a kouzlo tohoto místa dotváří středověké vybavení.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Residence je vzdálena 300 m od hotelu.

Ubytování

Hoteliér si vyhrazuje právo přemístit v případě menší obsazenosti hotelu Panoramik klienty z Kandlburgu na hotel Panoramik.

Vybavení

Všem klientům je k dispozici finská sauna, turecké lázně i fitness (zdarma) či bazén situovaný ve vrchním patře hotelu Panoramik. Solárium, masáže a kosmetické služby jsou možné za poplatek.

Stravování

V případě menší obsazenosti residence probíhají večeře na hotelu Panoramik. Formou polopenze – snídaně formou bufetu, večeře o třech chodech (salátový bufet, hlavní chod, desert), italská kuchyně. Jednou týdně jihotyrolská večeře se zábavním programem (Residence Kandlburg).

Info pro lyžaře

Vzdálenost od sjezdovek:
Hotel je vzdálen cca 400 m od lanovky směřující na Gitschberg. Jochtal 8 km, Plose 20 km, Kronplatz 24 km.
Skibus:
Možnost využití skibusu do středisek Gitschberg, Jochtal a Plose (zastávka cca 250 m od hotelu). Dopravu ke sjezdovkám zajišťuje náš autobus – Plose 3x a Kronplatz 1x během pobytu. V ceně zájezdu je obsažena permanentka Combi 4+1 - 4 dny Eisactal + 1 den Kronplatz.

×