Zobrazit všechny nabídky
Itálie | Cesenatico

PALACE

  Poloha a popis

  Náš názor

  Příjemný hotel v letovisku Cesenatico jen pár kroků od pláže. Na pláži k využití bazény a tobogány.

  Povinné příplatky

  cca 1 EUR/os./den (upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit).

  Poznámka

  u bazénu zpravidla vyžadovány koupací čepice.

  Poloha

  90 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a bazénového komplexu s tobogány, v okolí hotelu obchůdky, bary, restaurace, centrum letoviska Cesenatico cca 1 km.

  Vybavení

  vstupní hala s recepcí, TV místnost, restaurace , lobby bar, venkovní posezení, výtah, WiFi na recepci zdarma, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání), animační program cca od 01.06. do 15.09. v hotelu či na pláži, parkování za poplatek.

  Ubytování

  dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem, SAT-TV, balkonem.

  Strava

  all inclusive plus 24.06.-04.08., v ostatních termínech rozšířená plná penze

  Snídaně: bufetové
  Obědy: předkrmy formou bufetu, 1. a 2. chod servírované, voda, víno
  Večeře: předkrmy formou bufetu, 1. a 2. chod servírované, voda, víno

  All inclusive: v termínech 24.06.–04.08. – plná penze – obědy a večeře první chod bufetově, druhý chod – servírovaný výběr, voda, víno či pivo a nealko nápoj pro děti u jídel, dětské menu, open bar 10,00-22,00 v baru hotelu – ovocné džusy, voda, studený čaj, americká káva, nealko nápoje, víno, pivo a 2 národní likéry – nápoje mohou být podávány v karafách, plážový servis se vstupem do bazénového komplexu. ( v ostatních termínech plná penze AI = plná penze, voda a víno u oběda a večeře, plážový servis se vstupem do bazénového komplexu).

  Pro děti

  dětské menu, vstup do bazénového komplexu s tobogány na pláži, animace.

  Služby za poplatek

  parkování.