800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCLUB VILLAGGE & HOTEL SPIAGGIA ROMEA

Prázdninová vesnička uprostřed přírodního parku Delta del Po.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Dovolená ideální pro klienty se psi. Cvičiště pro psi s trenérem a speciální pláž.

Poloha

přímo u jezera Lago delle Nazioni s pláží. Centrum cca 4 km. Moře a jezero cca 200 m.

Pláž

pláž cca 200 m přes piniový háj. Lehátka a slunečníky u jezera i moře zdarma. BAU BAU pláž pro psi.

Vybavení

167 pokojů a 78 apartmánů. Restaurace, pizeria, bar, minimarket, pračky za poplatek. Bazén (cca 25 x 12 m), lagunový bazén (cca 15 x 8 m) s bazénkem se skluzavkami a masážními tryskami. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. BAU BAU GYM - cvičiště pro psy s trenéry.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, telefonem, TV, chladničkou, fénem (na vyžádání), sprchou a WC a terasou. Dvoupokojové apartmány (F4F) apartmány jsou vybaveny klimatizací, trezorem, sat. TV, telefonem, kuchyňkou, fénem (na vyžádání) sprchou, WC a terasou. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 os., dvoulůžkový pokoj. Třípokojové apartmány (F6F): stejné vybavení a dispozice jako F4F, balkon místo terasy. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 os., dvoulůžkový pokoj ložnice pro 2 osoby.

Stravování

apartmány: bez stravy. Hotelové pokoje: polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů. Večeře formou bufetových stolů. Při rezervaci plné penze navíc oběd formou bufetových stolů. K jídlu zdarma voda, nealko nápoje a víno.

Sport/aktivity

zdarma: fitness, aerobic, boccia, minigolf, tenis, stolní tenis, volejbal, aqua aerobic, lukostřelba, kajak, šlapadla, surf. Za poplatek: půjčovna kol, katamarán.

Internet

WiFi zdarma.

Děti

miniklub (4-11 let), junior klub (12-15 let), dětský bazén s vodními atrakcemi, hlídání za poplatek. Dětská postýlka cca 10 €/den při pobytech min. 7 nocí, při kratších pobytech cca 25 €/den.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: pes, max.2, cca 8 €/den (rezervace v CK). Vybavená psí pláž a cvičiště s trenérem; cena ubytování zahrnuje: apartmány: elektřinu, vodu, plyn, první sadu ložního prádla a ručníků (další výměna cca 5 €/os.), závěrečný úklid při pobytu od 7 nocí (úklid kuchyňského koutu provádí host, při nedostatcích mu bude zadrženo cca 30 € z kauce); na místě se platí: závěrečný úklid při pobytu do 6 nocí: cca 50 €/ap. Kauce cca 100 €/ap; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 18.6.-1.7. a 27.8.-2.9. denně/7 nocí, 2.7.-26.8. sobota/7 noci; začátek a konec pronájmu: 17/10 h.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
×