800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BELLAVISTA

Tento příjemný hotel, který nedávno prošel celkovou rekonstrukcí, se nachází 100 m od centra Ravascletta s překrásným výhledem na Monte Zoncolan, 900 m od skiareálu Ravascletto / Zoncolan.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento příjemný hotel, který nedávno prošel celkovou rekonstrukcí, se nachází 100 m od centra Ravascletta s překrásným výhledem na Monte Zoncolan, 900 m od skiareálu Ravascletto / Zoncolan.

Stravování

Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírované menu s výběrem z několika předkrmů, hlavních jídel a dezertů, salátový bufet. Po lyžování je hotelovým hostům nabízena odpolední svačina.

Vybavení

Recepce, restaurace, bar s krbem, taverna se SAT TV a koutkem pro děti, lyžárna, výtah, venkovní terasa, hotelový trezor, parkoviště, finská sauna, biosauna, pára, relaxační koutek s lehátky, za poplatek internet.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až 3 přistýlek (pevná lůžka) – typu Classic pro 2 osoby, tpyu Superior pro 2-4 osoby a typu Family pro 4-5 osob – mají vlastní příslušenství, SAT TV, telefon, fén a výhled na Monte Zoncolan (vyjma pokojů typu Classic).

×