800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySPORTHOTEL BELLAVISTA

Z velké části zrekonstruovaný hotel s panoramatickým výhledem na Monte Lussari se nachází v oblasti Camporosso, 3,5 km od centra Tarvisia, 800 m od skiareálu Monte Lussari a 2 km od skiareálu Tarvisio.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Z velké části zrekonstruovaný hotel s panoramatickým výhledem na Monte Lussari se nachází v oblasti Camporosso, 3,5 km od centra Tarvisia, 800 m od skiareálu Monte Lussari a 2 km od skiareálu Tarvisio.

Autokar

Program:
1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách, příjezd do hotelu (u hotelu Rododendro k nástupní kabinové lanovce) v odpoledních hodinách, večeře, nocleh.
2.–4. den: Snídaně, celodenní lyžování, večeře, nocleh.
5. den: Snídaně, vyklizení pokojů, celodenní lyžování, odjezd zpět do ČR. Příjezd do ČR v pozdních nočních hodinách.

Nástupní místa: Brno, Praha, ostatní místa na vyžádání při předpokladu min. 5 osob.

Cena zahrnuje:
• dopravu autokarem
• dopravu ke sjezdovce (pouze u Sport hotelu Bellavista)
• 4 noclehy s polopenzí
• 4 denní skipas
• asistenční služby průvodce
• pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

Fakultativní služby:
• příplatek za jednolůžkový pokoj 1 290,- Kč
• příplatek za pokoj Vista 2 490,- Kč/osoba

Pojištění:
• pojištění Evropa Basic 285,- Kč
• pojištění Evropa Standard (limit plnění storna 30 tis. Kč) 395,- Kč

Informace:
Zájezd je realizován při min. počtu 35 osob. Hotel Bellavista – pevná dětská cena pro dítě do 3 let 1 590,- Kč, sleva pro děti do 10 let 1 100,- Kč, Hotel Rododendro – pevná dětská cena pro dítě do 3 let 1 590,- Kč, sleva pro děti do 12 let 1 300,- Kč, Slevy pro nelyžaře sdělí prodejce.

Stravování

Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírované menu s výběrem ze 3 předkrmů a 3 hlavních jídel, bufet salátů a zeleniny, zákusek, voda v ceně, další nápoje za poplatek.

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, společ. místnost se SAT TV, výtah, parkoviště, venkovní terasa, lyžárna, hotel. trezor, za poplatek skitranzit (cca 1,- EUR/os/cesta), WI-FI, wellness centrum (sauna, biosauna, pára, hydromasážní vana, tropická sprcha, kneip terapie, masáže, kosmetické služby, manikúra, pedikúra, fyzioterapie).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, SAT TV, telefonem, fénem, a WI-FI (za poplatek). K dispozici pokoje Standard (bez výhledu, původní zachovalý interiér) a pokoje Vista (nově zrekonstruované, s výhledem na Monte Lussari, někdy trezor).

×