800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PROVIDENCE

  • V blízkosti centra města

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Na panoramatickém místě nad mořem, v pěší dostupnosti centra města Forio d´Ischia – cca 900 m, kam se dojde během cca 20 min pěšky po chodníku u vedlejší silnice nad mořem. Autobusová zastávka cca 300 m o hotelu.

Středisko

Forio

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, bar, tv místnost, knihovna, pizzeria, klimatizovaná restaurace, panoramatická terasa nad mořem, 1 venkovní bazén s termální železitou vodou cca 35˚C, Kneippovy lázně cca 35˚C, vnitřní termální bazén 36˚C, solární terasa s lehátky a slunečníky, posilovna, lázeňské centrum s možností léčebných procedur. Výtah. Wi-fi ve společných prostorách hotelu. Sauna. Parkoviště. V blízkosti tenisové kurty (za poplatek).

Sport a zábava

Vyhlášené Poseidonovy lázně v blízkosti, dostatek nákupních možností a večerní zábavy v centru Foria.

Ubytování

Příjemně zařízené pokoje jsou jak v hlavní budově, tak v bungalovech v zahradě. Většina s balkonem nebo terasou. Za příplatek výhled na moře. Klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením, trezor, fén, tv/sat, telefon.

Stravování

Polopenze. Snídaně bufet. Večeře výběr z několika druhů menu se zeleninovým bufetem. Fakultativně je možné dokoupit plnou penzi.

Pláž

Písečná pláž Cava del Isola 150 m pod hotelem cca 70 schodů. Pláž Citara cca 500 m, Poseidonovy zahrady cca 700 m pěšky po komunikaci podél moře.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL GALIDON

HOTEL GALIDON

Itálie, Ischia, Forio

Cena od: 1 092 Kč

Pro skupinu:

×