800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MIRAMARE E CASTELLO

Luxusní hotel se nachází přímo u moře a vlastní soukromé pláže a zároveň v centru Ischia Porto. Aragonský hrad a historická část Ischia Ponte je v pěší vzdálenosti. Hotel nabízí kvalitu, eleganci a styl.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Kvalita, luxus, elegance a styl. To jsou charakteristiky tohoto komfortního hotelu, nacházejícího se přímo u moře a vlastní soukromé pláže, v neapolském zálivu a těsné blízkosti Aragonského hradu. Hotel je vhodný pro náročné klienty vyhledávající luxus.

Pláž

Soukromá písečná pláž se nachází přímo u hotelu. PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA..

Poloha

Hotel se nachází v centru Ischia Ponte, cca 500 m od hlavní nákupní třídy Corso Vittorio Colonna a Aragonského hradu, přímo u moře a vlastní soukromé písečné pláže. Od přístavu Ischia Ponte je hotel vzdálen cca 2 km, pláž Giardini Eden a termální lázně jsou vzdáleny cca 1 km.

Strava

Snídaně formou bufetu v hotelové restauraci. Za příplatek večeře výběrem ze čtyř menu a předkrmový bufet.

Ubytování

Stylové pokoje v historické budově s oknem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi zdarma, telefonem a minibarem. Možnost jedné přistýlky. Na vyžádání pokoje Superior s velkým francouzským oknem a výhledem na moře, pokoje De Luxe s terasou a výhledem na moře.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, restaurace á la carte, bar, snack bar, panoramatický venkovní bazén, vnitřní termální bazén je možné využít ve vedlejším hotelu Mare Blu vzdáleném cca 30 m, dvě vířivky na střešní zahradě, sluneční terasa.
Zdarma: slunečníky a lehátka na terase, Wi-Fi ve společných prostorách, vstup do termálního parku „Il Giardino Eden“ pro hotelové hosty (2 minerální bazény 36-38 stupňů, 2 velké plavecké bazény).
Za poplatek: SPA centrum (sauna, masáže, kosmetický salon).

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
vzdálenost od Letiště: 40 km
Nákupní možnosti: 500 m