800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TERME SOLEMAR

Hotel se nachází přímo v centru hlavního města Ischia Porto, hned naproti soukromé pláži za poplatek, která nepatří hotelu. 200 od hotelu centrální obchodní třída s řadou kvalitních obchodů a restaurací Via Roma, cca 600m od hlavního přístavu Ischia Porto a cca 1 km od nejstarší památky ostrova Aragonského hradu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Přímo pod hotelem, stačí sejít pár schodů od venkovního bazénu, se nachází písečná pláž s lehátky a slunečníky za poplatek (ceny v období květe-červen a září cca 14eur za 2 lehátka a slunečník na den, v červenci a srpnu a na začátku září cca 20eur za dvě lehátka a slunečník). V pěší dostupnosti hotelu též veřejná část pláže.

Poloha

Hotel se nachází přímo v centru hlavního města Ischia Porto, hned naproti soukromé pláži za poplatek, která nepatří hotelu. 200 od hotelu centrální obchodní třída s řadou kvalitních obchodů a restaurací Via Roma, cca 600m od hlavního přístavu Ischia Porto a cca 1 km od nejstarší památky ostrova Aragonského hradu.

Sport a zábava

Termální centrum, přímo v centru hlavního města ostrova s možnosít večerní zábavy a nákupů. V pěší dostupnosti Aragonského hradu.

Stravování

Polopenze. Snídaně bufetového stylu. Večeře výběr z menu s nabídkou zeleninového bufetu.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí a americkým barem. Klimatizovaná restaurace, 2 venkovní bazény na panoramatické terase nad pláží s omezenou kapacitou lehátek a slunečníků. Vnitřní termální výřivka, menší termální centrum s možností léčebných procedur. Piano bar, wifi ve veřejných prostorách hotelu. Panoramatická restaurace s otevřenou terasou nabízí úchvatné výhledy na neapolský záliv. V horkých letních měsících se podává na otevřené terase.

Pokoje

Vkusně zařízené pokoje se nacházejí v jediné hlavní budově. Pokoje standard jsou orientované do vnitrobloku s francouzskými dveřmi a menším balkonem. Pokoje s výhledem na bazén a moře jsou s balkonem za příplatek. Možnost jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou klimatizované, též se stropním větrákem, TV/SAT, fén, trezor, vlastní sociální zařízení.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 200 m
Nákupní možnosti: 200 m
×