800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LA SIRENELLA

V samotném centru městečka Laco Ameno, s krásnými výhledy na moře a dominantu města „Il Fungo“ - hřib. Autobusová zastávka cca 200m od hotelu, dobré spoje po celém ostrově. Termální park Negombo cca 700m od hotelu po rovince.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Hotelová pláž se nachází přímo u hotelu, s lehátky a slunečníky za poplatek. Přístup do moře pozvolný, chráněný vlnolamy.  Oblíbená písečná pláž San Montano s termálními parky Negombo cca 700m.

Poloha

V samotném centru městečka Laco Ameno, s krásnými výhledy na moře a dominantu města „Il Fungo“  - hřib.  Autobusová zastávka cca 200m od hotelu, dobré spoje po celém ostrově. Termální park Negombo cca 700m od hotelu po rovince.

Sport a zábava

Nedaleko Termální park Negombo, možnost zajímavých výletů.

Stravování

Polopenze. Snídaně rozšířená kontinentální s nabídkou bufetu. Večeře výběr z menu v případě polopenze, nebo a la carta. Hotel je proslaven velmi kvalitní kuchyní a nabídkou skvělých italských vín.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí a barem. Panoramatická restaurace nad mořem s prostornou terasou, kde se v horkých letních měsících podává večeře. Soukromá hotelová pláž s lehátky a slunečníky za poplatek. Wifi internet ve veřejných prostorách hotelu.

Pokoje

Pokoje zařízené ve středomořském stylu jsou klimatizované, s moderními koupelnami, fén, TV/SAT, připojení na internet zdarma, telefon. Pokoje mají balkon, za příplatek s výhledem na moře některé i prostornou terasu přímo nad mořem.

×