800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARCO SMERALDO TERME

  • Písečná pláž se nachází u hotelu
  • Centrum je vzdálené 2 km od hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Kvalitní a elegantní hotel pro náročnou klientelu má naprosto bezkonkurenční poloho přímo u největší pláže ostrova Ischia – Maronti, s vlastním plážovým servisem. Od hotelového venkovního bazénu se vchází přímo na pláž, kde pro každého z hotelových hostů je připraveno lehátko a slunečník. V blízkosti hotelu se též nachází obchody, restaurace a cca 250m vzdálená autobusová zastávka s pravidelným spojem do hlavního města Ischia Porto.

Středisko

Maronti / St. Angelo

Vybavení

Hotel disponuje prostornou vstupní halou s americkým barem, kde Vám slavný hotelový barman Vincenzo rád připraví caffé schiumato. Dva vnitřní termální bazény s vířivkami, kneippovy lázně, lázeňské centrum s možností procedur, venkovní bazén se sluneční terasou, lehátky a slunečníky, odsud vstup na pláž s plážovým servisem pro hotelové hosty zdarma. Ve veřejných prostorách hotelu a na většině z pokojů wifi zdarma. Hotelové parkoviště zdarma. Hotel disponuje též tenisovými kurty.

Pokoje

Velmi elegantně a stylově vybavené pokoje nabízejí komfort a pohodlí. Většina z pokojů má balkon nebo terasu. Na pokojích TV/SAT, tel, trezor, fén, klimatizace či vytápění. Pokoje standard jsou orientované do vnitrobloku s výhledem do zeleně nebo zahrady. Pokoje s příplatkem za výhled na moře jsou orientované směrem k pláži Maronti. Pokoje superior s výhledem na moře jsou orientované v prvním nebo druhém patře hlavní budovy, mají jiné vybavení než ostatní pokoje a v ceně TV SKY. Pokoj Junior Suite jsou na jihozápadní stranu, disponuje balkonem a rozlehlou terasou, kde je možné podávat snídaně. Vybavení v typickém středomořském stylu, nabízí denní prostor oddělený od ložnice, wifi, TV SKY a prostornou koupelnou s vanou.

Stravování

Bohatý snídaňový bufet, večeře výběr z menu s bohatým zeleninovým bufetem. Hotel do své kuchyně využívá zemědělské produkty z vlastní farmy. Farma se nachází na jižní straně ostrova cca 250m nad úrovní moře a je po ostrově proslavená svými sladkými rajčátky a další zeleninou často využívanou v jihoitalské kuchyni.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází písčitá pláž s plážovým servisem v ceně pro každého z hotelových hostů.

Upozornění

Povinná pobytová taxa cca 1,5,- Eur/os/den (platba na místě)

×