800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MIRAMARE

  • Hotel se nachází přímo v přístavním městečku Sant Angelo

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel se nachází přímo v krásném přístavním městečku Sant Angelo. Je vybudovaný v sopečné skále, které dává jedinečnou a romantickou atmosféru celému jižnímu pobřeží ostrova. Díky své unikátní poloze je už od roku 1933 vyhledáván světovou elitou (např. Hugo Boss, Angela Merkel nebo Karel Gott). Okolí je velice klidné, bez hluku a znečištění z rušných silnic, protože celé městečko je určeno výhradně pěším návštěvníkům. Hotelový komplex je vystavěn v různých terénních úrovních pohodlně dostupných výtahy. Při příjezdu a odjezdu je nutné zaplatit elektrovozík, který z parkoviště doveze zavazadla do hotelu. Cena je 3,50eur za zavazadla a 3eur za osobu/jeden směr. Město Sant Angelo je uzavřené dopravě, proto je servis zavazadel zajištěn tímto způsobem.

Středisko

ST. Angelo

Vybavení hotelu

Recepce, tři bary, dvě restaurace a kongresový sál pro více než 250 osob. Wifi k disopozici zdarma v baru. Klienti mohou využívat veškerý komfort Miramare Sea Resort & Spa, jehož součástí je i vyhlášený park Aphrodite-Apollon s deseti termálními bazény s teplotou od 26-40°C (v současné době v provozu 5 bazénů), termálním a wellness centrem (v sezóně 2016 není v provozu z důvodu rekonstrukce). K dispozici je také tenisový kurt, římské jeskyně s termální párou a vybavená soukromá pláž od května až do října, kamenné molo s lehátky a slunečníky. Za poplatek si hosté mohou užívat lázně se shiatsu masážemi, ajurvédskými i bahenními, aerosolovou terapii a inhalace a termální beauty centrum.

Pokoje

Dvoulůžkové s možností až 2 přistýlek jsou prostorné a moderně vybavené, s balkonem nebo terasou, s přímým výhledem na moře. Disponují minibarem, TV SKY, digitálním trezorem, telefonem, fénem, sprchovým koutem nebo vanou. Na všech pokojích je wifi, topení a klimatizace. Pokoje Junior Suite jsou dva dvoulůžkové pokoje, na požádání navíc ke klasickému vybavení je také venkovní vířivka.

Stravování

Bohatý sladký a slaný snídaňový bufet, možnost doplatku večeří - výběr z menu s bohatým zeleninovým bufetem.

Sport a zábava

Termální park přímo v objektu s neomezeným množstvím návštěv, možnost zajímavých výletů po okolí.

Pláž

Součástí hotelu je kamenné molo s přístupem do moře po schodech, nebo soukromý plážový servis přímo na pláži Maronti v blízkosti fumarol („horkých písků“).

Upozornění

Povinná pobytová taxa cca 1,5,- eur/os/den (platba na místě). Doprava do hotelu od parkoviště je organizována elektro taxíky. Cena je 3,50eur za zavazadla a 3eur za osobu/jeden směr. (platba na místě).

Možnosti ubytování