800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MIRAMARE

  • Hotel se nachází přímo v přístavním městečku Sant Angelo

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Hotel je umístěn v malebném letovisku Sant´Angelo, kde není dovoleno jezdit autem a je na jednom z nejromantičtějších míst ostrova.

Poloha

Hotel je umístěn v klidném městečku Sant´Angelo, bývalé rybářské vesničce, kam mají zákaz vjezdu motorová vozidla. Hotel je typický svou středomořskou architekturou a nabízí krásný výhled na městečko a na nejdelší pláž ostrova Maronti, kde vyvěrají horké páry do písku.

Ubytování

Hotel je rozdělen do tří oficiálních budov Hotel Miramare leží přímo nad mořem, pár kroků od centra SantˇAngelo, hotel Appolon cluc leží přímo na pláži Maronti, nad zónou Fumarole, je rozdělen do tří panoramatických částí budov, má vstup do termální zóny s 12 bazény. Poslední je hotel Casa del Sole rodinný typ vily s překrásným výhledem na Sant´Angelo a na moře.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje recepcí, panoramatickou restaurační terasou, Wi-Fi zona, 2x restaurace, 3x bar, kongresový sál, čtecí koutek, přímý vstup k moři - privátní pláž, centrum krásy, výtah (pouze v hotelu Miramare), parkoviště. Každodenný vstup do termálního parku Afrodite a Appolon s 8 bazény a saunou, intermet za poplatek.

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek - příslušenstvím, fénem, SAT/TV, minibarem, všechny s výhledem na moře. Hotel nabízí za příplatek pokoje Superior, Prestige, Junior Suite a Suite.

Strava

snídaně - formou bohatého bufetu.

Možnosti ubytování

×