800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTermální ostrov Ischia s návštěvou Neapolského zálivu v ceně

  • Celotýdenní poznávací zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z ČR. Přílet do Neapole, transfer do přístavu a trajekt na ostrov Ischia. Transfer na ubytování. Individuální volno, večeře a nocleh.

2. den:

snídaně, okružní jízda ostrovem, zastávky na nejkrásnějších místech ostrova, např. Aragonský hrad nebo most Ponte di Ischia, individuální volno. Večeře, nocleh.

3. den:

snídaně, individuální volno, možnost návštěvy botanické zahrady La Mortella nebo některého z termálních parků. Večeře, nocleh.

4. den:

snídaně, celodenní výlet na ostrov Capri, jeden z nejkrásnějších ostrovů v Tyrhénském moři, který byl oblíbeným místem již starověkých římských císařů. Volno k prohlídce ostrova nebo na koupání. Návrat na ostrov Ischia, večeře, nocleh.

5. den:

snídaně, celodenní výlet do Pompejí, významného města z doby antického Říma, které bylo zničeno při sopečné erupci Vesuvu. Výjezd na Vesuv s fantastickým výhledem a možností výstupu až ke hraně kráteru. Návrat na ostrov Ischia.

6. den:

snídaně, individuální volno, možnost výstupu na Monte Epomeo, folkloristický večer ve vinném sklípku s napoletánskou hudbou. Nocleh.

7. den:

snídaně, individuální volno, večeře a nocleh.

8. den:

snídaně, transfer do přístavu, trajekt, krátká prohlídka Neapole a transfer na letiště. Odlet zpět do ČR.

×