800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší z Neapolského zálivu - Hotel 4*

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Neapole, transfer na ostrov Ischia. Ubytování, individuální volno, večeře, nocleh.
2. den: Po snídani okružní jízda tímto nádherným ostrovem, při které uvidíte mj. město Ischia se siluetou Aragonského hradu a mostu Ponte di Ischia či romantické městečko Sant´Angelo. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
3. den: Snídaně, celodenní výlet do Pompejí, významného města z doby antického Říma, které bylo zničeno při sopečné erupci Vesuvu a pod vrstvou popela a sopečného bahna zakonzervováno do dnešních dnů. Výjezd na Vesuv s fantastickým výhledem a možností výstupu až ke hraně kráteru. Návrat na ostrov Ischia, večeře, nocleh.
4. den: Snídaně, individuální volno, které můžete využít k návštěvě botanické zahrady La Mortella či některého z vyhlášených termálních parků. Dopravu po ostrově zajišťuje místní hromadná doprava, která jezdí v obou směrech ve velmi častých a pravidelných intervalech. Večeře, nocleh.
5. den: Snídaně, celodenní výlet na ostrov Capri, jeden z nejkrásnějších ostrovů v Tyrhénském moři, který byl oblíbeným místem již starověkých císařů. Volno k prohlídce ostrova, při které uvidíte např. Tiberiovu vilu či úchvatnou Modrou jeskyni, či ke koupání. Návrat na ostrov Ischia, večeře, nocleh.
6. den: Snídaně, individuální volno, které můžete využít např. k výstupu na nejvyšší horu ostrova – Monte Epomeo. Jistě si nenecháte ujít folkloristický večer ve vinném sklípku s napoletánskou hudbou. Nocleh.
7. den: Snídaně, individuální volno, večeře, nocleh.
8. den: Snídaně, transfer do přístavu, odjezd do Neapole, krátká prohlídka tohoto města. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Možnosti ubytování

×