800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL Jackpot kat. 3

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Upresnení

Italský Jackpot aneb nejlevnejší lyžování

Pravdepodobne, až si porovnáte ceny nabízené v této kapitole s cenami vypsanými u príslušných lyžarských stredisek, pomyslíte si, že jsme se museli zmýlit. Ale tak tomu není.

Vzájemne výhodná dohoda

Ve své podstate je tento zpusob prodeje zájezdu založen na vzájemné výhodnosti. Vy, klienti, kterí za každou cenu netrváte na zcela konkrétním lyžarském stredisku a ubytovací kapacite, získáváte možnost porídit Vaši zimní dovolenou za ojedinele výhodných cenových podmínek. Naopak my, cestovní kancelár, profitujeme na skutecnosti, že Vás mužeme „umístit“ do námi již objednané, ale stále volné ubytovací kapacity, prípadne do strediska, do kterého jede ne zcela vytížený autobus.

A jak to tedy funguje v praxi?

Nekolik lyžarských stredisek, ve kterých disponujeme znacnou lužkovou kapacitou, jsme rozdelili do 4 kategorií. Každá z nich nabízí, dle našeho názoru, kvalitativne približne shodné podmínky. Zohlednili jsme jak nabídku lyžarskou, tak i kvalitu a polohu ubytovacích kapacit. I z tohoto duvodu je napríklad lyžarská oblast Bormio / San Colombano rozdelena dle jednotlivých kapacit do kategorií 2 a 3. Vy si tedy máte možnost zvolit, predevším asi s ohledem na lyžarskou nabídku a financní nárocnost, kategorii, která Vám bude vyhovovat nejvíce. V momente uzavrení smlouvy o zájezdu je nutno specifikovat jen zpusob Vámi preferované dopravy a celkový pocet úcastníku a samozrejme i složit zálohu ve výši 30 % z celkové ceny zájezdu vypsané tabulkou.

Destinaci se dozvíte nekolik dnu pred odjezdem

Dále se Vám telefonicky (na císlo, které musí být uvedeno ve smlouve o zájezdu), nejpozdeji ve stredu pred Vaším pátecním, resp. sobotním ci nedelním odjezdem, ozve náš zamestnanec ci obchodní zástupce a sdelí Vám, ve které lyžarské oblasti a ve které ubytovací kapacite jste „vyhráli Váš Jackpot“. Pak již zbývá jen zvolit presné typy skipasu a dalších služeb (viz slevy a príplatky u predmetného lyžarského strediska a ubytovací kapacity), zájezd doplatit, vyzvednout si odjezdové pokyny vcetne poukazu na ubytování a lyžarské permanentky a mužete cestovat. A to výrazne levneji.

Upresnení

San Martino / Passo Rolle (skipas San Martino / Passo Rolle)

všechny katalogem nabízené „apartmánové“ kapacity

Upresnení

Tonale / Ponte di Legno (skipas Tonale / Ponte di Legno)

katalogem nabízené „apartmánové“ kapacity vzdálené od skiareálu nad 200 m

Upresnení

Marilleva / Folgarida (skipas Marilleva / Folgarida)

všechny katalogem nabízené „apartmánové“ kapacity

Upresnení

Bormio / San Colombano (skipas Bormio a Valli)
všechny katalogem nabízené „apartmánové“ kapacity mimo tech uvedených u Jackpotu 2

Upresnení

Santa Caterina (skipas Bormio a Valli)
všechny katalogem nabízené „apartmánové“ kapacity

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL Jackpot kat. 4

HOTEL Jackpot kat. 4

Itálie

Cena od: 4 490 Kč

Pro skupinu:

×