800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyJezero Lago di Garda, Benátky, Vicenza, Verona a slavné Benátské vily

Lago di Garda •Verona • Padova • Vicenza • Benátky

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

ve večerních hodinách odjezd z ČR přes Rakousko do Itálie.

2. den:

příjezd k Lago di Garda, prohlídka tohoto největšího a nejoblíbenějšího italského jezera, Římany nazývaného Lacus Benacus. Zastávka v Malcesine. Návštěva malebného městečka Sirmione a Scaligerského hradu. Přejezd na ubytování k Veroně. Večeře. Nocleh.

3. den:

snídaně, zastávka ve Veroně – města proslulého milostným příběhem o Romeovi a Julii. Prohlídka nejen rodného domu Julie, ale také skvostu románské architektury Baziliky San Zeno, dvoukostel San Fermo Maggiore – hrad rodu Scaligerů a proslulý římský amfiteátr, ve kterém se v létě konají operní představení. Přejezd do města Vicenza. Procházka touto architektonickou pokladnicí. Město se pyšní velkým množstvím památek a je zapsáno do seznamu UNESCO. Procházka kolem Palazzo Chiericati, Teatro Olimpico Basilica Palladiana, Corso Palladio. Odjezd na ubytování . Večeře. Nocleh.

4. den:

snídaně. Odjezd směrem k Benátkám. Zastávka u nejznámějších Benátských Vil (La Rotonda, Villa Valmarana). Odjezd na ubytování v oblasti Lido di Jesolo. Večeře. Nocleh.

5. den:

snídaně. Benátky – celodenní prohlídka města s neopakovatelnou atmosférou, které je rozloženo v laguně na více než stovce ostrůvků. Prohlídka náměstí sv. Marka se zvonicí a chrámem sv. Marka, Dóžecí palác, plavba vaporettem po hlavní benátské dopravní tepně Canal Grande. Fakultativně návštěva sklárny na ostrově Murano. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

6. den:

příjezd do ČR v poledních hodinách.

Povinné příplatky

místní pobytová taxa 3/4 EUR/osoba/noc

Počasí

Apulie

19°C Jasno

Benátky a okolí

14°C Jasno

Florencie a okolí

16°C Polojasno

Kalábrie

12°C Skoro jasno

Ligurie

18°C Převážně oblačno

Miláno a okolí

15°C Jasno

Neapol a okolí

18°C Jasno

Řím a okolí

13°C Jasno

Sardínie

17°C Jasno

Sicílie

21°C Jasno

Toskánsko

16°C Polojasno

×