800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyJižní Tyroly - mramorová soutěska a festival jablek

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ve večerních hodinách přes České Budějovice, noční přejezd Rakouska a severní Itálie.

2. den

Ráno - Schnalstal - výjezd lanovkou na jediný jihotyrolský ledovec Schnalstal do výšky 3212 m n. m. - panoramatický výhled na zasněžené třítisícovky, prohlídka výstavy, show galerie sněžného muže Ötziho, jehož mumie byla nalezena v této oblasti. Dále si prohlédnete zahradu zámku Trauttmansdorff u Merana (jedna z nejkrásnějších zahrad v Itálii). Vyhlídková plošina slavného jihotyrolského architekta a designéra Mattea Thuna (plošina je umístěna vysoko ve svahu). Kdo se odváží na lávku, bude odměněn pocitem, že se volně vznáší nad zámeckými zahradami s velkolepým výhledem na Merano. Následuje mramorová soutěska - cca 2 hodiny průchod soutěskou zařezanou ve skalách tvořených mramorem, která je jedinou na světě, ubytování ve Welsbergu, nocleh.

3. den

Po snídani odjezd k majestátním skalním "Pyramidám", typickým pro tuto oblast, jedná se o geologický unikát (doba chůze cca 1,5 hod). Brunick - skanzen - Pragser Wildsee - 1,5 hod. dlouhá procházka kolem průzračného jezera, perly Tyrolska v údolí Braies. Ubytování, nocleh.

4. den

Jablečné slavnosti 9. října v Natzu. Pro zájemce pěšky 7 km turistické stezky jabloňovými alejemi, účast na slavnostech, hudební program, trhy s řemeslnými výrobky oblasti a možný nákup tyrolských jablek. Odpoledne slavnostní průvod alegorických vozů za doprovodu hudebních a tanečních skupin s volbou královny jablek. Po skončení odjezd do ČR, noční přejezd.

5. den

Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Počasí

Apulie

12°C Skoro jasno

Benátsko

13°C Oblačno

Florencie a okolí

13°C Převážně oblačno

Kalábrie

13°C Jasno

Ligurie

18°C Převážně oblačno

Miláno a okolí

12°C Převážně oblačno

Řím a okolí

10°C Jasno

Sardínie

15°C Jasno

Sicílie

17°C Jasno

Toskánsko

13°C Převážně oblačno

×