800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BAIA DELLA ROCCHETTA

Klubový hotelový komplex Baia della Rocchetta se rozkládá na klidném místě, přímo u soukromé pláže s bílým pískem a průzračně čistou vodou. Svým hostům nabízí krásné panoramatické výhledy na záliv Sant´Eufemia i okolí. Hostům je k dispozici, mimo jiné, velký venkovní bazén, dva tenisové kurty, fotbalové hřiště, rodiny ocení vybavené zázemí pro pobyt i s velmi malými dětmi (včetně ohřívače lahví), na vyžádání možnost zajištění bezlepkové stravy. Okolí hotelu je vhodné k procházkám podél pobřeží, hezkým pěším výletem je cesta po pláži k historické věži Rocchetta.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel je umístěn v kopci cca 2 km od centra městečka Briatico, kde je několik obchodů. Město Tropea je cca 10 km a město Pizzo Calabro cca 12 km. Letiště v Lamezia Terme je vzdáleno cca 40 km.

Vybavení

Hotel má k dispozici 186 pokojů ve 2 budovách, výtah, hala s recepcí, bazén, různá sportoviště, WiFi na recepci.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje typu Standard (cca 27 m²) s možností jedné nebo dvou přistýlek mají individuální klimatizaci, koupelnu (sprcha, wc; fén), TV, telefon, chladničku; terasa nebo zahrádka.

Stravování

Light all inclusive. Snídaně, obědy, večeře v restauraci formou švédských stolů; víno a voda pouze během oběda a večeře; alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby ve vyznačených barech.

Sport a zábava

Bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, tenisový kurt, stolní tenis, fotbal, basketbal, plážový volejbal; dětské hřiště, miniklub (4-12 let), diskotéka, karaoke, animační program pro dospělé i pro děti (cca od poloviny června do poloviny září); vodní sporty na pláži za poplatek - šlapadla, windsurfing, kajaky. V období od 15.6. do 15.9.2017 bude v hotelu otevřen Dětský klub Čedok s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému Dětskému klubu.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, cca 30 m od hotelu vč. plážového servisu (slunečník a 2 křesílka).

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 40 km
Nákupní možnosti: 2 km

Počasí

Kalábrie

10°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

DOLOMITY SUL MARE hotel

DOLOMITY SUL MARE hotel

Itálie, Kalábrie, Briatico

Cena od: 16 193 Kč

Pro skupinu: