800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDOLOMITY SUL MARE hotel

Toto villaggio, obklopené olivovníky, se nachází cca 2 km od městečka Briatico.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komplex je obklopen zelení a olivovým hájem a nachází se u jedné z nejkrásnějších zátok na pobřeží Tyrhénského moře. Do centra městečka Briatico jsou to cca 2 km, kde naleznete obchůdky, restaurace a bary. Oblíbené historické město Tropea je vzdáleno cca 14 km od hotelu. Vzdálenost od letiště v Lamezia Terme je cca 40 km.

Středisko

Briatico - Kalábrie

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, amfiteátr, bazén pro dospělé a děti s vířivou částí, WI-FI (za poplatek), parkoviště.

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, amfiteátr, bazén pro dospělé i děti s vířivou částí, WiFi za poplatek, minimarket, parkoviště.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, ventilátorem, fénem, chladničkou, TV, trezorem.

Stravování

Light all inclusive. Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Od 10:00 do 22:00 v ceně nealkoholické nápoje a víno.

Sport a zábava

Tenisové kurty, fotbalové hřiště, dětský park, animační program a miniklub v italštině, bocce, šipky, střelba z luku, kanoe, šlapadla, plážový volejbal.

Pláž

Písčitá pláž, dlouhá 800 metrů, je ohraničená dvěma útesy, s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150-300 metrů od ubytování. Slunečník a 2 plážová křesílka v ceně.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 40 km

Počasí

Kalábrie

16°C Skoro jasno

×