800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGIO HOTEL SAN GIUSEPPE

Nový hotelový komplex se soukromou pláží se nachází v krásném zálivu, nedaleko městečka Briatico a je obklopen tropickými rostlinami a palmami.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Toto nové villaggio, skládající se z centrální části s pokoji typu Turchese a z depandance s pokoji typu Smeraldo, se nachází cca 15 km od Tropey a Capo Vaticano.

Středisko

Briatico

Vybavení

Recepce, restaurace s výhledem na moře, bar, swim up bar, dětský koutek, bazén s dětskou částí, parkoviště.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (i palanda) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, klimatizací, TV, fénem, telefonem, minibarem. Pokoje typu Smeraldo mají balkon či společnou terasu okolo bazénu v závislosti na umístění a je u nich možný příplatek za výhled na moře. Jsou vzdálené cca 250 - 300 m od pláže. Pokoje typu Turchese mají stejné vybavení a nacházejí se v bezprostřední blízkosti pláže a jsou na vyžádání.

Stravování

Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírované menu na základě výběru z jídelního lístku. Možnost dokoupení plné penze

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, bar, animace a miniclub (červenec - srpen), plážový volejbal, kurzy potápění.

Pláž

Pláž s bílým pískem se nachází přímo u villaggia. Plážový servis (slunečník, 2 plážová křesílka) v ceně.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Počasí

Kalábrie

15°C Polojasno

×