800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO VASCELLERO

Hotelový komplex vilek obklopený zelení v blízkosti středověkého městečka Cariati Marina a nedaleko dlouhé písečné pláže. Díky své poloze ve středu Jónského pobřeží je ideálním výchozím bodem pro podnikání výletů do celé Kalábrie. Vhodný pro aktivní dovolenou a pro rodiny s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Písečná pláž je vzdálená cca 150 m od hotelu. SLUNEČNÍK A LEHÁTKA ZDARMA. Na pláži - restaurace, bar.

Poloha

Komplex vilek se nachází v centrální části letoviska a je vzdálen cca 150 m od pláže, 1,5 km od středověkého městečka Cariati Marina

Popis

Hotelový komplex vilek obklopený zelení v blízkosti středověkého městečka Cariati Marina nedaleko dlouhé písečné pláže. Díky své poloze ve středu Jónského pobřeží je ideálním výchozím bodem pro podnikání výletů do celé Kalábrie. Vhodný pro aktivní dovolenou a pro rodiny s dětmi.

Strava

Polopenze. Snídaně se podávají formou kontinentálního sladkého bufetu, večeře servírované, výběr ze tří druhů jídel (dva chody). Možnost dokoupení obědů.

Ubytování

Pokoje s terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma od 12. 6. do 1. 9.) a vybaveny chladničkou. Typ Basic – dvoulůžkové pokoje s terasou, jsou klimatizovány a vybaveny chladničkou. Typ Standard – čtyřlůžkové pokoje (pokoj s manželskou postelí a dvěma lůžky) s terasou, jsou klimatizovány a vybaveny chladničkou. Typ Bicamera – čtyřlůžkové pokoje (pokoj s manželskou postelí a pokoj se dvěma lůžky) s terasou, jsou klimatizovány a vybaveny minibarem. Pokoj musí být obsazen čtyřmi osobami.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, venkovní bazén (od 19. 5. do 15. 9.), tenisové kurty, basketbalové a fotbalové hřiště, diskotéka na pláži, animační programy (od 1. 6. do 8. 9.), parkoviště.

Počasí

Kalábrie

12°C Polojasno

×