800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCLUB REZIDENCE LA CASTELLANA

Cca 500 m od pláže (možnost dopravy hotelovým busem), 2 km od centra Belvedere Marittimo, 7 km od centra Diamante.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

cca 500 m od pláže (možnost dopravy hotelovým busem), 2 km od centra Belvedere Marittimo, 7 km od centra Diamante.

Popis ubytování

kompletně zrekonstruovaný rezidenční areál s krásnou zahradou, obklopený piniovým a olivovým hájem, nabízející ubytování v komfortních apartmánech a pestrou nabídku sportovních i společenských aktivit.

Vybavení ubytování

základní nádobí, chladnička, vařič, TV, telefon, bezpečnostní schránka, klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa.

Typ ubytování

S/3: obývací pokoj s kuchyňským koutem, pevnými a rozkládacími lůžky pro 3 osoby, sociální zařízení, balkon nebo terasa.
A/4: 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon nebo terasa.
A/6: 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem a pevným nebo rozkládacím lůžkem pro 2 ososby, sociální zařízení, balkon nebo terasa.
A/7: 3 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, 1 ložnice s dvojlůžkem a samostatným lůžkem, 1 ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon nebo terasa.
A/8: 4 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, 3 ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon nebo terasa.

Vybavení

recepce, parkování, restaurace, pizzerie, 3 bary, konferenční sál, supermarket, kadeřnictví.

Stravování

vlastní.

Sport a zábava

3 venkovní bazény s brouzdalištěm, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma, tenisový kurt, fitness centrum, masáže (za poplatek), kosmetika (za poplatek), mini club, plážový volejbal, amfiteátr, venkovní diskotéka, denní a večerní animační program.

Počasí

Kalábrie

23°C Skoro jasno

×